Muž se rozhodl žít jako Hobit a staví svou verzi vesnice z Pána prstenů

Sedmatřicetiletý Nicolas Gentile je velkým milovníkem trilogie filmu Pán prstenů. Před nějakou dobou si muž pořídil pozemek a začal spolu s manželkou vytvářet vlastní verzi male vesnice hobitu.

Nicolas Gentile / Zdroj: ukr.media

Muž se rád obléká ve stejnem stylu, jako hobiti ve filmu, také on žije ve velmi podobném domě, který on sám postavil.

„Před nějakou dobou, jsem pochopil, že knihy a filmy už nestačí pro uspokojení mé vášeň pro tento fantasy žánr a zejména ságu Pána prstenů. Uvědomil jsem si, že i já chci žít jako hobit a naplno si to užívat,“ vysvětlil svůj koníček Gentile.

Muž plánuje přeměnit svůj pozemek na vesnici hobitů s vlastní hospodou „Zelený drak“ a kopií domu Bilba Pytlíka. Podle něj se rozměrný životní styl lidí v této oblasti příliš neliší od života fantasy hrdinů: jsou stejně blízko přírodě, rádi pořádají festivaly a taneční večery a dokonce se oblékají jako hobité.

„Mnozí se nám smějí. Někteří si myslí, že se snažím uniknout realitě, ale to tak není. Žiju svůj sen, své dobrodružství. Po zakoupení tohoto pozemku jsem ho přenesl z reality, která se mi nelíbí, a dělám ji tak, jak chci,“ zdůrazňuje Nicolas Gentile.

27. srpna muž shromáždil skupinu přátel v obrazech elfu, trpaslíku, čarodějů a hobitu a vydal se na cestu dlouhou 200 kilometrů z Chieti do Neapole. Fanoušci Johna Tolkiena překročili hory a řeky, aby hodili do kráteru sopky Vesuv svůj vlastní „prsten moci“.

Svůj výlet na Vesuv Gentile nazývá nejen zábavou, ale také poselstvím, že Země je v nebezpečné klimatické situaci a není menší hrozbou než Sauron pro Středozem.

PSALI JSME: BRIGITTE BARDOT OSLAVILA SVÉ 87. NAROZENINY: JAK V DNEŠNÍ DOBĚ VYPADÁ JEDNA Z NEJKRÁSNĚJŠÍCH HEREČEK DRUHÉ POLOVINY DVACÁTÉHO STOLETÍ

PŘIPOMÍNÁME: NIKDO ZE TŘÍ DOBŘE ZAJIŠTĚNÝCH DĚTÍ SI NECHCE VZÍT SVOU STAROU MAMINKU K SOBĚ

Share