Muž se oženil s Číňankou a řekl o rozdílech od našich žen

Muž se oženil s Číňankou a postupem času si všiml jejích malých, ale pozoruhodných rozdílů od našich žen. Veškeré rozdíly muž sepsal do seznamu a podrobně popsal hlavní rozdíly mezi Číňankami a ženami z Čech.

Dívka / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Kulturní rysy upoutaly především pozornost. Zde je celá věc v historickém paradigmatu: v Číně byla vždy nadřazené muži a mnoho žen navzdory emancipaci stále podvědomě dává muži příležitost učinit důležitá rozhodnutí a souhlasit s jeho názorem.

Nyní se samozřejmě stereotypy mění, ale tradiční čínské šaty vždy zdůrazňovaly nejen skvělou postavu ženy, ale i její skromnost.

Kromě toho existují určité fyziologické rysy Číňanů. Pot obyvatel Číny je prakticky bez zápachu, souvisí to s evolučním procesem. Proto v čínských obchodech mohou být na regálech všechny kosmetické prostředky kromě deodorantů.

Dívka / ilustrační foto / Zdroj: vsyako.net

Také Číňané mají méně chloupků na těle. Najednou s překvapením muž zjistil, že čínské dívky nemají chloupky na nohou. Vůbec.

Mimochodem o kráse: zde je také vše jiné a západní vzorce krásy nefungují. Čínské ženy určují svou vlastní krásu primárně ne podle postavy, jak je u nás zvykem, ale podle rysů obličeje. Krásný oční řez, úhledný malý nos a, jako všude v Asii, světlá kůže – pravě tyto rysy se považují za skutečnou krásu.

Dívka / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Nakonec Číňanky jednoznačně stárnou pomaleji. Tento fakt nezůstal u našeho krajana bez povšimnutí.

Nicméně, podle našeho krajana, místní obyvatelé mají svůj vlastní negativní evoluční rys. V Číně má mnoho lidi dost špatný zrak: 50% nosí brýle a 40% kontaktní čočky. Podle muže je v práci jedním z 15 lidí, který brýle nenosí.

Dívka / ilustrační foto / Zdroj: vsyako.net

PSALI JSME: PŘI PÉČI O STARŠÍ MATKU PŘIŠLA O MANŽELA, O KOMUNIKACI S DĚTMI, ODEŠLA Z PRÁCE: CO BUDE DÁL NENÍ VŮBEC JASNÉ

PŘIPOMÍNÁME: RYSY PO TATÍNKOVI: CINDY CRAWFORD UKÁZALA VZÁCNOU FOTOGRAFII SE SVÝM OTCEM

Share