Muž se cítil dost nepohodlně vedle své dívky, když oni se někde spolu procházeli: jak neobvyklý pár dokázal, že láska vše překoná

Vanessa Davisová a její partner Daniel Brown z anglického města Leeds jsou zvyklí, že přitahují na ulici hodně pozornosti. Dříve pro ně byl zvýšený zájem veřejnosti a komentáře velkým problémem.

Od dětství Vanessa věděla o své genetické chorobě. Všechno to začalo, když jí byly čtyři roky. Tehdy jí bylo diagnostikováno „vykloubení čočky oka“ (ano, je to možné).

Vanessa a Daniel jsou dost neobvyklý pár / Zdroj: medialeaks.ru

Brzy lékaři zjistili, že Vanessa má Marfanův syndrom, který způsobil problémy s očima. Vnější příznaky onemocnění začaly dávat o sobě vědět tehdy, kdy dívka začala rychle růst.

Všechny končetiny Vanessy jsou delší než u průměrné ženy. Také ona často zažívá bolesti kloubů. Nyní je její výška 180 centimetrů a okolní lidé si myslí, že je to krásné, aniž by si uvědomili, jaké komplikace tato krása způsobuje.

„Jsem velmi křehká: jednou jsem se natáhla za plechovou fazolí a vykloubila si klíční kost,“ říká Vanessa.

S novým balíčkem potíží se dívka setkala v roce 2013, kdy se seznámila s Danem — svým novým sousedem. Vanessa se zamilovala do něj na první pohled.

Vanessa a Daniel jsou dost neobvyklý pár / Zdroj: medialeaks.ru

V prvních fázích vztahu se pár obával neustálé pozornosti veřejnosti. Jde o to, že vedle vysoké dívky vypadal Dan s naprosto obvyklou výškou 170 centimetrů jako prcek.

Pozornost na pár se stala obrovskou zátěží pro jejich vztah. Podle Vanessy dokonce začali nakupovat v noci, aby přilákali méně pohledů. To však pomáhalo ne vždy, vždy se našli lide, které řekli nějaký nepříjemný komentář.

Zamilovaní se však rozhodli nevnímat to, co říkají ostatní a neztratit své štěstí. Po letech vztahu pár s humorem vnímá svůj rozdíl v růstu.

Vanessa a Daniel jsou dost neobvyklý pár / Zdroj: medialeaks.ru

„Říkáme si Tom Cruise a Nicole Kidman, ale doufejme, že nebudeme mít stejný konec jako oni, “ říká Vanessa.

PSALI JSME: DÍVKA JEDNOU OTĚHOTNĚLA: ALE KVŮLI ZVLÁŠTNÍ STRUKTUŘE JEJÍHO TĚLA NEPORODÍ DĚTI JEDEN PO DRUHÉM, ALE V RŮZNÝ ČAS

PŘIPOMÍNÁME: DÍVKA VE VĚKU TŘINÁCTI LET DOROSTLA DO VÝŠKY 190 CM. LIDÉ SE JÍ BÁLI, ALE MARNĚ, TAK RYCHLE JEŠTĚ NIKDO NEVYTVOŘIL KARIÉRU MODELKY

Share