Muž prodal vzácné auto, aby zachránit kočku: Poté, co kupující o tom dozvěděl, udělal nečekanou věc

FIP – kočičí infekční peritonitida způsobená kočičím koronavirem – je nejhorší noční můrou pro majitele koček. Kvůli nemoci se muž musel vybrat mezi autem nebo kočkou, ale pomoc přišla tam, kde nečekal.

Kočka/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Tento muž měl dvě největší cenné věci: vzácné auto – Toyota Supra z roku 1989 s pravostranným řízením, které je v Japonsku zřídka vidět a kočka jménem Silk. A jednoho dne si musel vybrat, co mu bylo dražší. Chudé kočce byla diagnostikována vážná nemoc – FIP, infekční zánět pobřišnice, noční můra každého milovníka koček.

Toto onemocnění je způsobeno kočičím koronavirem. Samotný virus není příliš nebezpečný, ale jakýkoli stres nebo pokles imunity – a nemoc začne se rozvíjet v plících, gastrointestinálním traktu nebo srdci zvířete. Identifikace FIP je obtížná a její léčba stojí celého jmění.

Kočka/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Majitel kočky měl v jistém smyslu štěstí – měl drahé retro auto, které je mezi sběrateli velmi žádané.Po koupi majitel roky pravidelně sledoval stav vozu, objednával náhradní díly a udržoval vůz v téměř dokonalém stavu. Ale po obtížné volbě se rozhodl auto prodat.

Auto/Zdroj: goodhouse.ru

Dal retro auto do dražby – a kupec byl okamžitě nalezen. Mezi zájemci se stalo známo příčinu, proč muž auto chce prodat. Kupující místo toho, aby kvůli spěchu koupit auto levněji, ukázal velkorysost. Jeho chování je chování skutečného milovníka koček a starých aut.

Nejprve odmítl slevu, kterou majitel auta nabídl za malá poškození. Kupující slíbil, že to obnoví na své vlastní náklady. Navíc řekl, že pro auto postaví poblíž kanceláře garáž, aby netrpělo deštěm nebo pálivým sluncem. Nechystá se ani řídit nové auto, ale o něj bude pečovat, aby ho mohl později prodat.

Kočka/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

A plánuje to prodat majiteli kočky Silk! Kupující navíc slavnostně slíbil, že cenu nezvýší. Místo toho muž přidal dalších 100 000 jenů – skoro 18 tisíc korun – k léčbě kočky. Vypadá to spíš jako dárek než nákup. „A pokud vám po auto bude smutno, přijďte mě navštívit,“ dodal kupující.

ČTĚTE TAKÉ: PAPÍROVÁ KOČKA SFINGA UDĚLALA DÍTĚ S OBYČEJNÝM KOCOUREM: VÝSLEDEK PŘEKVAPUJE, PLODEM JEJICH LÁSKY JE SKUTEČNÝ PODIVNÝ KOCOUREK

PSALI JSME: KOČKA, KTERÁ NEDÁVNO ZTRATILA SVÁ KOŤATA, UKRADLA NOVOROZENÉ ŠTĚŇÁTKA: JAK VŠE DOPADLO

Share