Muž přijel na benzínku a zbohatl tak, že už nemusí pracovat: Dozvěděl se o tom až po dvou týdnech

Muž žijící v New Yorku koupil na benzínce los a vyhrál velkou částku. O tom se však dozvěděl o půl měsíce později. Gregory Warren, který pracuje jako mechanik, projížděl kolem benzinky a rozhodl se natankovat. Na benzince se muž rozhodl koupit si los. Vzpomněl si na něj však až po dvou týdnech.

Benzinka/Zdroj: youtube.com

Rozhodl se zkontrolovat výsledky a jak se ukázalo, může získat asi 400 000 dolarů. Když si muž přijel pro výhru, řekl, že byl velmi překvapen. Po zaplacení všech daní si šťastlivec odnesl 139 tisíc korun. Muž prozradil, kam peníze utratí. „Předtím jsem zřídka kupoval podobné lístky, protože jsem nevěřil, že mohu vyhrát. Ten den jsem měl opravdu štěstí,“ říká Gregory.

Benzinka/Zdroj: youtube.com

„Chci začit vlastní byznys, který bude nabízet služby sekaček na trávu. Mám syna-školáka a snil jsem o tom, že budeme mít rodinný podnik. Až dokončí školu, bude moci pracovat v naší společnosti,“ vysvětlil Američan.

Benzinka/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: „VYDĚLÁM TÍM PENÍZE A POJEDU S DĚTMI NA DOVOLENOU“ : AGÁTA HANYCHOVÁ PROZRADILA, ZA ÚČAST V JAKÉ SHOW DOSTALA ZAPLACENO

PŘIPOMÍNÁME: KAM SCHOVAT PENÍZE, ABY JE NIKDO NENAŠEL: 7 NESTANDARDNÍCH DOMÁCÍCH SKRÝŠÍ

Share