Muž pozval dívku na rande a předstíral, že je chudý: Jak se zachovala žena

Celý život jsem pracoval a vydělával si sám. Považuji se za zajištěného člověka, můžu si dovolit vše co chci. S první manželkou jsem se rozvedl, od té doby jsou v mém životě přítomny jen letmé rande. Samozřejmě se seznamuji na různých seznamkách a občas zvu na rande ženy, které se mi líbí

Muž / Zdroj: lime.energy

Dva měsíce jsem komunikoval s holkou jménem Káťa, je jí 35 let, a tak jsem se rozhodl, že ji pozvu na rande. Nemůžu říct, že se mi až tak moc líbila z fotek nebo komunikace, ale podplatil mě její zájem o mě.

Den před randem jsem viděl na internetu článek kde se psalo, že ženy velmi dlouho projevují svůj zájem o muže, když po nich něco chtějí, třeba dárky nebo něco jiného. Rozhodl jsem se provést malý experiment, abych zjistil, jestli se Katě opravdu tak moc líbím nebo to jen předstírá.

Žena / Zdroj: lime.energy

Dohodli jsem se, že se sejdeme na stanici metra, neřekl jsem, že mám vlastní auto. Dále jsme šli na procházku, místo restaurace, i když bylo velmi chladno, i já už jsem začal mrznout. Káťa nabídla, abychom šli do kavárny, na co jsem nabídnul jít do McDonaldu a řekl jsem jí, že nemám peníze na kavárnu.

Kavárna / Zdroj: lime.energy

Pak ona mi řekla, že v kavárně zaplatí sama. Bylo mi hrozně nepříjemné jíst to, za co pak zaplatí dívka, chtěl jsem jí o všem říct, ale kvůli experimentu jsem to snášel. Káťa za naši večeři zaplatila asi tisícovku a také číšníkovi nechala spropitné, byl jsem příjemně překvapen, ale byl jsem si jistý, že mi po tomto večeru už nenapíše.

Pokračoval jsem ve svém experimentu, i když jsem se cítil jako Alfons, tato role se mi nelíbila. Po kavárně jsme chvíli stáli na ulici a každy se chystá jet domu. Ona si zavolala taxi a já předstíral, že jdu do metra, i když jsem si pak také zavolal taxíka.

Taxik / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

O to víc mě ale překvapila zpráva od Katí na seznamce. Psala, že mě ráda viděla a doufá, že se s ní budeme vídat častěji.

Byl jsem překvapen! Káťa je krásná a dobře upravená žena, je pro ni normální platit za muže? Dokonce jsem se jí zeptal, jestli chce chodit s mužem, který ji nemůže finančně zabezpečit. Ale ona odpověděla, že finance muže nejsou to hlavní, je připravena milovat muže takovým, jaký je. Dokonce i s velkým břichem a nízkým výdělkem, protože hlavní věc v člověku je duše a porozumění.

Muž / Zdroj: lime.energy

Mimochodem, ještě ten večer jsem jí napsal pravdu a požádal ji o číslo karty, abych jí vrátil peníze, ale ona byla proti. O něco později jsem ji pozval do restaurace. Tam jsem zaplatil účet a taxi do restauraci a domu pro tuto bájenou dívku.

Karta / Zdroj: lime.energy

Myslíte, že se Káťa chovala správně?

PSALLI JSME: DOKONCE I MLADÉ DÍVKY BUDOU TÉTO 72LETÉ ŽENĚ ZÁVIDĚT: MÁ NEUVĚŘITELNOU POSTAVU A DO DNES PRACUJE JAKO FITNESS TRENÉRKA

PŘIPOMÍNÁME: NEOBVYKLÁ MÍCHANÁ VEJCE PROSLAVILA MLADOU MATKU PO CELÉM SVĚTĚ: ZPŮSOB OHROMIL LIDÉ PO CELÉM SVĚTĚ

Share