Muž našel v peněžence starý loterijní lístek a vyhrál 20 milionů

Jerry Knott si los koupil ještě v srpnu. Složil papír několikrát a dal ho do kapsičky na bankovní karty. Lístek nosil v peněžence dva měsíce a úplně na něj zapomněl, až na podzim, kdy platil benzin na benzince, našel v peněžence zmačkaný papír.

Muž / Zdroj: goodhouse.ru

Vytáhl a dál muži za pokladnou na benzince. Na čerpacích stanicích v Kanadě je možné zkontrolovat výherní čísla loterie velmi snadno. Chlápek za pultem to udělal a zbledl. Zamumlal něco jako: „Tak tady je ten chybějící lístek.“ Jerry se tak poprvé dozvěděl, že vyhrál.

Jerry Knott / Zdroj: YouTube

Jerry uviděl číslo dvacet a mnoho nul. Pomyslel si: „Ach, vyhrál jsem dvacet tisíc dolarů, jak skvělé!“. Nestihl však ani začít sní o tom, jak utratit výhru a náhle si uvědomil. Na lístku nebyly tři nuly. Na lístku bylo šest nul. Jerry vyhrál jackpot!

Když přešel první šok, začal muž přemýšlet, jak utratit peníze. Chtěl, aby miliony přinesly štěstí nejen jemu, ale celé komunitě.

Jerry Knott / Zdroj: goodhouse.ru

A pak v jeho hlavě zrál plán. Před časem koupil Jerryho otec pozemek v přírodní rezervaci u jezera. Rozhodl se z něj udělat jakési komorní sanatorium a postavil tam několik malých domků. Jerry se rozhodl, že postavit několik dalších domků, aby do této malebné krajiny mohlo jezdit více lidí.

PSALI JSME: TŘI ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU BUDOU MÍT VELKÉ ŽIVOTNÍ ZMĚNY V LISTOPADU

PŘIPOMÍNÁME: POTÁPĚČI NAŠLI U EGYPTSKÝCH BŘEHŮ „PODIVNÉHO MIMOZEMSKÉHO TVORA“ A UKÁZALI JEHO FOTOGRAFIE

Share