Muž nainstaloval kameru na svůj dvorek a omylem zaznamenal jedno z nejvzácnějších amerických zvířat

Lov byl vždy obrovskou součástí americké kultury, a to platí zejména v Hendersonville v Severní Karolíně.

Zvíře/zdroj: apost.com

Jeden obyvatel Severní Karolíny nastavil na svém dvorku kameru a doufal, že alespoň zachytí záběry divokých jelenů. Podařilo se mu však zaznamenat něco mnohem cennějšího, což se pro mnoho milovníků divočiny stalo skutečnou senzací.

Zvíře/zdroj: apost.com

Byl to obyčejný den. Rodina šla zkontrolovat svou pouliční kameru a nic se jim nezdálo neobvyklé. Přenesli záběry do počítače a začali je prohlížet. Byli šokováni, když viděli zřetelně zvíře podobné vlků se zářící černou srstí. Záběry byly zveřejněny online a vzácné stvoření se dostalo do centra pozornosti.

Zvíře/zdroj: apost.com

Byl to extrémně vzácný hybrid divokého kojota. Odborníci naznačují, že se toto stvoření objevilo v důsledku křížení vlka s kojotem. Toto je jedno z nejvzácnějších zvířat na východním pobřeží! Milovníky divoké zvěře fascinovaly jeho ladné pohyby v nahrávkách bezchybné kvality. Toto video je jedno z nejlepších amatérských videí vůbec a bylo natočeno náhodou.

Zvíře/zdroj: apost.com

Kamery pro sledování zvířat se používají po celá desetiletí a od vynálezu tohoto zařízení zachytily mnoho zajímavých událostí. Často se používají ke sledování zvěře v lese a mohou být skvělým nástrojem pro výběr ideálního loveckého místa. Někteří mají štěstí a tento obyvatel Hendersonville je jedním z nejšťastnějších lidí na světě. Je úžasné, co se může stát na vaší zahradě, když kolem nikdo není!

Vidět vzácné zvíře na zahradě je docela zajímavé. Už jste někdy potkali vzácné divoké zvíře?

PSALI JSME: LIDI ZACHRÁNILI MALÉ KOTĚ U SILNICE: ZVÍŘE PŘEKONALO OČEKÁVÁNÍ DOBROVOLNÍKŮ A ZMĚNILO SE K NEPOZNÁNÍ

PŘIPOMÍNÁME: MAJITEL SI POŘÍDIL PSA A PROMĚNIL SE V PRCKA: PŘI POHLEDU NA VELIKOST TOHOTO ZVÍŘETE JE TĚŽKÉ ŘÍCI, KDO JE ČÍ MAZLÍČEK

Share