Muž jen změnil telefonní číslo a našel budoucí manželku: romantický příběh

Brit nemohl si ani představit, že nové telefonní číslo, by mu pomohlo seznámit se s „tou pravou“ ženou, kterou nyní tak moc miluje.

V roce 2018 34letý Matthew Newman náhodou přišel do nákupního centra a vzpomněl si, že dlouho chtěl změnit telefonní číslo. Váhal, ale poradci ho přemluvili.

Náhodné seznámení / Zdroj: life.24tv.ua

Po chvíli si 32letá Jade Scottové všimla, že na WhatsApp místo fotky kamarádky je fotka nějakého neznámého muže. Žena proto tušila, že staré číslo kamarádky nyní používá někdo jiný.

Bez váhání se rozhodla napsat novému majiteli, a byl jím právě Matthew Newman. Po 5 dnech komunikace se rozhodli osobně uvidět. Ale jednou schůzkou to neskončilo.

Náhodné seznámení / Zdroj: life.24tv.ua

Od května 2018 se Matthew a Jade velmi dobře přátelili a později začali spolu chodit. Všechno se vyvíjelo tak rychle, že necelý rok po první zprávě v WhatsApp pár již začal žít společně a na Vánoce v roce 2020 Matthew požádal Jade o ruku:

Náhodné seznámení / Zdroj: life.24tv.ua

„Matthew řekl, že po té cestě do nákupního centra se všechno změnilo a bylo to nejlepší rozhodnutí v jeho životě,“ říká Jade.

Náhodné seznámení / Zdroj: life.24tv.ua

Pár se plánoval vzít až v roce 2022, po pandemii si však začali navzájem ještě více vážit. Matthew změnil práci a Jade musela na dobu karantény odejít na dovolenou:

„Trávili jsme spolu tolik času. To nás jednoznačně sblížilo ještě více.“

Svatba Matthew a Jade / Zdroj: life.24tv.ua

Proto svatba šťastných zamilovaných se konala dříve, v srpnu 2021. Při obřadu před všemi hosty vzpomínali na své neobvyklé seznámení a radovali se, že jednoduchá změna telefonního čísla může tak zásadně změnit život.

Svatba Matthew a Jade / Zdroj: life.24tv.ua

PSALI JSME: ZPĚVAČKA KONVIČKOVÁ UKÁZALA POKOJÍČEK SVÉ DCERY: CO SE FANOUŠKŮM NA MÍSTNOSTI PRO MALOU AMÁLKU NEZDÁ

PŘIPOMÍNÁME: MÁMA NECHCE HLÍDAT VNOUČATA, A JÁ MUSÍM CHODIT DO PRÁCE

Share