Muž 20 dní „vysedával “ opuštěné vejce: co se z něj vylíhlo

Dokonce i vychovávat kotě a štěně je velmi obtížné. A nahradit maminku křehkým vejcem je úkol vůbec nemožný. Ale tento muž se nebál potíží a rozhodl se provést domácí experiment.

Vejce/Zdroj: youtube.com

Nedávno se na youtube kanálu a Chick Called Albert objevilo video, které vypráví příběh od malého vejce až do narození. Autor videa našel vejce v kleci ve obchodu pro zvířata. Samice, která je jeho maminkou, byla prodána (v kleci zůstal jen samec) a muž se rozhodl, že se mládě pokusí zachránit vlastními silami.

Vejce/Zdroj: youtube.com

Majitel obchodu nebyl proti a dovolil muži, aby si vejce odnesl domů. Tam ho vložil do inkubátoru pod teplé paprsky a po několika dnech si všiml, že uvnitř vajíčka se objevil srdeční tep.

Papoušek/Zdroj: youtube.com

V komfortních podmínkách začalo růst rychleji. Aby se vyvíjel rovnoměrně, muž třikrát denně měnil polohu vajíčka. Nakonec v 19:00 uvnitř zaznělo první zaklepání. A brzy se z vajíčka vylíhl malý papoušek s průhlednou kůží.

Papoušek/Zdroj: youtube.com

Naštěstí v tomto okamžiku už autor videa dobře věděl, jak ho krmit, a jak se o něj starat, a okamžitě se zapojil do podnikání. Dítě se živilo osmkrát denně a rychle přibývalo na váze. Už se podobal papouškovi.

Papoušci/Zdroj: youtube.com

Jak rostl nový mazlíček, muž začal přemýšlet o tom, že jeho otec, který zůstal zcela sám ve obchodu se zvířaty, by byl rád takové společnosti. Zavolal do obchodu a ukázalo se, že pták je stále tam. Jakmile se mládě usadilo a naučilo se létat, muž _
!“““““““““““““““““““““““-vykoupil otce, a teď už malý Albert nebyl sám.

PSALI JSME: „VŮBEC SE NEBOJÍ VÝŠEK“: PES PLEMENE SAMOJED RÁD LÉTÁ NA PARAGLIDINGU SPOLU SE SVÝM PÁNEM

PŘIPOMÍNÁME: PES, KTERÝ VELMI MILUJE SNÍH, SVOU PANIČKU DO NĚJ SRAZIL: ŽENA SE KVŮLI TOMU STALA MÍSTNÍ CELEBRITOU

Share