Monika Marešová má obavy o svého nejmladšího syna: Prozradila, jaký má zdravotní problém

První manželkou moderátora Leoše Mareše byla Monika Marešová, roz. Poslušná. Během jejich vztahu se jim narodili dva synové, Jakub a Matěj. Nedávno na sociálních sítích prozradila, že jejich nejmladší syn trpí migrénou. Pro dítě je to velmi nepříjemné. Píše o tom Blesk.cz.

Leoš Mareš a Monika Marešová / Zdroj: profimedia.cz

Bolest hlavy může být velmi silná. Kromě toho může člověk cítit nevolnost, může zvracet. Také může mít přecitlivělost na zvuk, světlo nebo pachy.

Migréna je velmi nepříjemné onemocnění, zejména pro dítě. Monika Marešová nedávno prozradila, že její mladší syn trpí touto nemocí.

Monika Marešová má obavy o syna / Zdroj: instagram.com, Blesk.cz

„Zatracená migréna,“ napsala Monika k fotografii syna Matěje, který ležel na gauči. „Láska moje,“ dodala. Jako milující matka by určitě udělala cokoliv, jen aby se její dítě cítilo lépe.

Monika s Leošem spolu nežijí už od roku 2010, oficiálně se ale rozvedli až v roce 2017. Moderátor se poté podruhé oženil, jeho manželkou je nyní Monika Marešová, roz. Koblížková.

Za měsíc se Leoš Mareš stane otcem potřetí, se svou současnou manželkou očekávají prvního společného potomka.

PSALI JSME: „JEN TO ZASYČELO“: LUCIE BORHYOVÁ SE POCHLUBILA KRÁSNOU FOTKOU Z HOR A UKÁZALA, JAK SI UŽÍVÁ ZASLOUŽENÉHO ODPOČINKU

PŘIPOMÍNÁME: SENÁTOR LÁSKA SE OMLUVIL ZVEŘEJŇOVÁNÍ SNÍMKU, JAK MINISTR VÁLEK HRAJE KARTY V SENÁTU: FOTOGRAFII MOBILNÍHO TELEFONU ŠÉFA RESORTU VYMAZAL

Share