Monika Binias poprvé po třech letech napsala své dceři Ornelle Koktové: „Vyšumělo to do ztracena“

Když se Ornelle Koktové narodil syn Sven, její matka jí neblahopřála, bylo to stejně, kdy se jí narodila dcera Lilianne. Před několika týdny ale Monika Binias napsala své dceři poprvé po třech letech. Píše o tom Super.cz.

Matka napsala své dceři poté, co se prostřednictvím médií dozvěděla, že její dcera byla převezena do nemocnice a je ve vážném stavu.

Ornella Koktová / Zdroj: youtube.com

Ornella Koktová prozradila, že to bylo poprvé po více než třech letech. Pro ni to však bylo trochu divné, protože o jejím synovi Svenovi a novorozené dceři Lilianne nic nepsala.

Zdálo se jí, že se její matka zajímá o drby. Řekla jí, jak se cítí, co se jí stalo, ale její matka „to celé otočila jako vždy sama na sebe“.

Monika Binias / Zdroj: youtube.com

Pak se jejich komunikace zhoršila a přestala reagovat na zprávy Moniky Binias.

„Vyšumělo to do ztracena. Stále se držím toho, že jsem ráda, že mám klid, nemám kolem sebe dramata. Lidé se nemění,“ řekla Ornella Koktová pro Super.cz.

Ornella Koktová / Zdroj: youtube.com

Podle svých slov stále nechápe chování své matky. Sama je už trojnásobnou maminkou a neumí si představit, že až její děti porodí své děti, že by jí to bylo jedno.

Ornella Koktová říká, že rozhodně by si přála mít s matkou dobrý vztah. Vždyť teď nemá ani babičku a její otec je člověk, který nemá moc času a navíc není dědečkovským typem.

Podle ní jsou děti malé jen krátkou dobu, a pokud s nimi nebude budovat dobrý vztah nyní, pak už to bude téměř nereálné.

PSALI JSME: „ŽIVOT STOJÍ ZA TO, ABY HO ČLOVĚK ŽIL A DOŽIL AKTIVNĚ“: HELENA VONDRÁČKOVÁ UVEDLA, CO DĚLA V DOBĚ KORONAVIROVÉ KRIZE A JESTLI SE CHCE VRÁTIT KE KONCERTOVÁNÍ

PŘIPOMÍNÁME: TĚHOTNÁ MEGHAN PROŽILA HODNĚ TEMNÉ OBDOBÍ: HARRY POPSAL DŮVODY, PROČ S MANŽELKOU OPUSTILI VELKOU BRITÁNII

Share