Moje matka má 73 let a chce se vdát: Nevím, jak jí objasnit, že to není nejlepší nápad

Podle mého názoru se svět zbláznil a všechno kolem není tak, jak musí být. Moje matka je nevěsta. Byla bych za ni ráda, ale nevěřím na upřímnost citů ženicha. Pokud by jí bylo 40-50 let, pak bych to pochopila, ale v takovém věku není to nejlepší nápad.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Ano, moje matka se o sebe celý život starala a pokračuje v tom, nakupuje nové oblečení, používá kosmetiku a nikdo ji nikdy nenazval babičkou. Mohou s její milovaným komunikovat, setkávat se nebo žít společně. Mohou se procházet v parku, pít čaj s dezertem v kavárně. Matka se nikdy nenudí, chodí na tance a pak pije čaj v kavárně se svými kamarádky.

Svatba/Zdroj: topfakty.com

Ale s její novým mužem určitě chtějí mít manželství oficiálně potvrzeno. Samozřejmě nemám nic proti tomu, že má přítele. To je dobré jen pro matku – je veselá a šťastná, protože muži jí skládají poklony.

Svatba/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Setkávejte se, můžete spolu vyrazit si odpočinout k moři. Ale z nějakého důvodu potřebuje svatbu. Možná je jí smutno? Nakonec můj otec zemřel příliš brzo. Po něm měla moje matka dva manžely. Poslední zemřel před 6 lety. Nabídla jsem jí, aby se přestěhovala ke mě, ale ona to rozhodně odmítla. Řekla, že se o sebe dokáže postarat, že je všechno v pořádku.

Svatba/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Na tancích potkala nového muže. Je o 7 let mladší než ona, takže je to docela energický dědeček.

Nebráním tomu, aby si spolu komunikovali, ale on trvá na manželství, ale zároveň nemá svůj vlastní domov. Dříve on žil se svou dcerou, ale ona se ho stále snažila zbavit. Nyní říká mé matce o svých vážných záměrech a velké lásce. Ale je to pravda? Nejasný. Lze to brát vážně i bez manželství. Trávte čas společně, žijte a užívejte si navzájem, aniž byste si komplikovali život.

Dárek/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Moje matka si však představuje, že je mladá a touží po dobrodružství. Nyní se připravuje na svatební oslavu, po které chce manžela udělat majitelem její bytu. Chci s ní o tom promluvit, ale nevím, jak to udělat co nejjemněji.

ČTĚTE TAKÉ: NEVĚSTA SE VDALA, ALE HOSTÉ ŽENICHA NA SVATBĚ NEVIDĚLI: ŽENA POCHOPILA, ŽE JE NAKOLIK ROZKOŠNÁ, ŽE OBJEVILA ZPŮSOB JAK POSÍLIT SVOU SEBEÚCTU

PSALI JSME: ŽENA BYLA PŘEKVAPENA, ŽE JI SYN NEPUSTIL DO POKOJE: AŽ O DESET LET POZDĚJI ODTUD VYŠLA SNACHA

Share