Módní experti vysvětlili lásku Kate Middleton k puntikatým šatům

Čtyřicetiletá vévodkyně z Cambridge Catherine, jejíž módní výstupy sleduje celý svět, nastavuje nový trend na šaty v puntíku. Módní publicisté věří, že tento výkres dává i těm nejpřísnějším outfitům „hravou“ nádech.

Kate a William / Zdroj: focus.ua

Na wimbledonském turnaji se Kate dvakrát objevila v šatech s puntíky. Nejprve to byly modré midi šaty v puntíky za 1335 liber od módní značky Alessandra Rich, a na finální hru v mužských soutěžích přijela v tmavě-modré šaty stejné značky za 1335 liber, na kterém byl puntíky o něco menší.

Kate Middleton / Zdroj: focus.ua

Kate Middleton / Zdroj: focus.ua

Tisk, který se tak zamilovala princezna Diana, zažívá podle britského Vogue „znovuzrození“ a je skvělou volbou pro letní měsíce.

Kate Middleton / Zdroj: focus.ua

Pro členy královské rodiny jsou puntíky způsob, jak dát individualitu klasickému souboru.

Princezna Diana / Zdroj: focus.ua

Láska vévodkyně z Cambridge k puntíkům začala před lety, když se v červenci 2013 rozhodla pro vzdušné, potištěné, bledě modré šaty, aby světu představila prince George, poté ji začaly napodobovat matky po celé zemi. Kate si také párkrát oblékla puntíky na Wimbledon: v roce 2017 šla do klasiky v bílo-černé kreaci Dolce & Gabbana s hranatým výstřihem a v roce 2021 se rozhodla pro ležérnější puntíkovaný vzhled, když spojila sukni Alessandra Rich s bílým tričkem.

Kate Middleton / Zdroj: focus.ua

Kate Middleton / Zdroj: focus.ua

PSALI JSME: PRINC WILLIAM A KATE MIDDLETON PROZRADILI JMÉNO „SVÉHO ČTVRTÉHO DÍTĚTE“

PŘIPOMÍNÁME: UKRAJINA NENÍ SAMA: JAK MATKA VÉVODKYNĚ KATE CHCE POMOCT UKRAJINCŮM PRCHAJÍCÍM PŘED RUSKOU INVAZÍ

Share