Mnoho let zpátky manžel tajně utékl a vzal si všechny úspory. Jen po 27 rocích manželka dozvěděla pravdu

Každá žena chce mít svůj vlastní krásný dům, rodinu a milujícího manžele. Bohužel to není vždy tak. Láska se někdy ukazuje jako zlá, což vede k velkému utrpení. Dívka jménem Lee celý život žila v nevědomosti. Hořká pravda o její manželovi, objevená po 27 letech, vrhla hrdinku do skutečného šoku.

Zdroj: obrazky.4ever.sk

Lee žije na Tchaj-wanu, ona se oženila v roce 1989 se svým milencem. Dva roky po svatbě žili bez problémů. Zatímco v roce 1991 se stala hrozná věc – Lee svého manžela doma neobjevila. Jeho věci zmizely a na stole zůstala jen důvodová zpráva od manžele. V tom muž požádal, aby ho nehledali.

Zdroj: banjalucanke.com

Žena byla šokovaná. Její milenec odešel a nezanechal žádné stopy. Naprosto všechny jeho věci zmizely z domu. A brzy si Lee všimla, že neměla žádné úspory. Manžel si vzal všechno, co v té době měla rodina. Lee teď nevěděla, co dělat.

Zdroj: thislabyrinthiroam.blog

Poté, co se z takové šokující a strašlivé události trochu vzpamatovala, rozhodla kontaktovat policii. Ohlásila, že její manžel zmizel. Od té doby Lee čekala že manžel se vrátí k ní.Po celou čekací dobu žila opuštěná žena velmi skromně. Nechtěla opustit rodinné hnízdo, ale nemohla ho vytáhnout sama. Musela přestěhovat.

Zdroj: shutterstock.com

Pro vyřešení problému s bydlením se Lee rozhodla kontaktovat státní registr nemovitostí pro sociální bydlení. Takový majetek je přidělen jednotlivcům s nízkými příjmy.

Jakým úžasem byla Lee, když v registru nemovitostí našla informace o svém uprchlíkovi? Ukazalo se, že celých 27 let žil bezohledný muž s jinou ženou. Vytvořili rodinu a porodili dítě.

Zddroj: cbc.ca

Lee byl znovu šokována. Nemohla pochopit proč to manžel udělal: opustil svou oficiální manželku kvůli jiné ženě a dokonce z domu vytáhl vše, co manželé získali společnou prací.

Lee okamžitě požádala o rozvod. Její manžel nepřišel k soudu, ale to nestalo důvodem se oficiálně rozvést.

Poté byla žena, která byla před 27 lety odvržená, cítila skutečnou úlevu. Nyní může Lee žít svůj život bez naděje, že se její manžel vrátí. Její manžel byl zbabělec, který nebyl hoden kapky pozornosti. Naštěstí už je bývalý.

Share