Mladá dívka se provdala za o 50 let staršího muže: Myslela si, že získá dědictví, ale ženich předvídal všechno

V naší vesnici žije starý včelař. Kdysi byl považován za prvního v celém okrese. Nyní na své zahradě nechal jen deset úlů jako koníček. Ale kdysi jich měl stovky.

Jeho dům svědčí o bývalé slávě nejlepšího včelaře. Nejhezčí a nejluxusnější v naší vesnici. Ale v tom domě žije starý včelař sám. Děti se odstěhovaly, žena zemřela před 5 lety.

Včely / Ilustrační foto / Zdroj: usionline.com

Včelař je stále silný. I přes roky. A za volantem svého cizího auta je jako mladík. Dědek jezdí do obchodu sám. Najal si paní na úklid.

Jednoho dne žena onemocněla a byla hospitalizována. Zavolala neteři a požádala, aby ji nahradila. Dívka, když uviděla dům včelaře, byla ohromena bohatstvím.

Pár s velkým věkovým rozdílem / Ilustrační foto / Zdroj: fb.ru

Bez podrobností okamžitě řeknu, že dívka zůstala žít se starým pánem. A věkový rozdíl 50 let jí nevadil. Koneckonců je pravda, že lidé říkají, že muž je tak starý, jak se cítí.

Brzy se po vesnici rozšířila zpráva, že starý včelař ve svých 75 letech se chystá stát se otcem a bude mít svatbu.

Pár s velkým věkovým rozdílem / Ilustrační foto / Zdroj: interesnow.com

Při této příležitosti dokonce přijely i děti. Udělaly skandál, všichni se pohádali. Děti ženicha na svatbu nepřišly, ale budoucí matka zářila. Očekávala naprostý triumf svého plánu.

Nevěsta / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Hned po narození dalšího dědice dívka svému manželovi řekla, že on je starý a ona už s ním nechce žít. „Chci se rozvést, dej nám to, co nám patří podle zákona.“

Stařík souhlasil a řekl, že veškerý majetek vlastní jeho děti. Nyní dívka dostává pouze výživné. Z důchodu.

PSALI JSME: VYMĚNILA VNOUČATA ZA NOVÉHO MANŽELA: PROČ SE PROVDALA VE STÁŘÍ

PŘIPOMÍNÁME: „BUDU MILOVAT NADE VŠE“: MODELKA SE VDALA SAMA ZA SEBE A JEDE NA LÍBÁNKY

Share