“Míšo, bez tebe by život neměl žádný smysl”: Lucie z Výměny manželek se vdala

V roce 2021 Výměna manželek překvapila diváky. V nedávnem pořadu se zúčastnila Lucie, která má 4 děti, které dokonce nevědí, co také hygiena. Diváci ji vymysleli přezdívku “Špindíra Lucie.”

Lucie z Výměny manželek s exmanželem/Zdroj: tn.nova.cz

Ve dnešní době na svém Instagramu sdílela, že se vdala za usvědčeného vraha Michala. V show Výměna manželek Lucie přijela do velmi čistého bytu Alenky, který vypadá nádherně.

Alenka odjela do domů Lucii, kde žena vůbec neuklidila před natáčením show. Nejvíc diváky šokovalo to, že děti Lucii neměli základní hygienické návyky.

Lucie z Výměny manželek s Michalem/Zdroj: facebook.com

Ještě víc diváky překvapilo to, že se na Facebooku Lucie objevila informace o tom, že se vdala za svého usvědčeného Také diváci našli informaci o tom, že žena porodila celkem 8 děti, 4 z kterých byly odebrání.

Pár už stihl založit společný Facebook a také TikTok. “Míšo, bez tebe by život neměl žádný smysl, jsi můj život, moje všechno,” napsala Lucie, která je ve dnešní době velmi šťastná.

Lucie z Výměny manželek s Michalem/Zdroj: facebook.com

PSALI JSME: “ČÍM DELŠÍ ČAS UPLYNUL OD ROZVODU, JSEM DO JISTĚ MÍRY VÍC A VÍC ZKLAMANÁ”: GABRIELA KOUKALOVÁ PROMLUVILA, JAKÝ VZTAH MÁ S EX MANŽELEM PO ROZVODU

PŘIPOMINAME: MONIKA BABIŠOVÁ V SLZÁCH: PREMIÉROVÁ ŽENA PROZRADILA, JAK SE CÍTÍ PO VČEREJŠÍM PROHLÁŠENÍ SVÉHO MANŽELA

Share