Michal David se po půl roce života na ostrově vrátil do Česka a už dostal první dávku vakcíny: „Když se všichni proočkujeme, tak budeme mít klid“

Zpěvák a hitmaker Michal David ještě před půl rokem odletěl na španělský ostrov v Atlantském oceánu, kde celou tuto dobu žil. Nyní se ale vrátil z Tenerife zpět do Česka. Dokonce už stihl dostat první dávku vakcíny proti koronaviru a plánuje se vrátit na scénu. Píše o tom server Super.cz.

Michal David uvedl, že se vrátil do pracovního procesu a nyní je dost zaneprázdněn. Podle svých slov už dokonce stihl napsat píseň pro teenagerovskou skupinu Mango.

Michal David / Zdroj: youtube.com

Nyní spolu s nimi točí videoklip. Řekl také, že už v Česku jednou vystoupil a doufá, že se život začne vracet do normálních kolejí.

Když žil na ostrově v Atlantském oceánu se také snažil pracovat. Například tam psal hudbu, ale teď je rád, že může opět pracovat v Česku.

Michal David / Zdroj: youtube.com

Známý hitmaker vnímá očkování klidně a on sám už dostal první dávku vakcíny. Druhou dávku podle něj očekává 10. června.

Říká, že když v minulosti byly nějaké epidemie nebo pandemie, měly vzniknout vakcíny, které by pomohly nemoc zastavit. Často byly vakcíny opravdu tím, co zachránilo statisíce životů.

Michal David / Zdroj: youtube.com

„Já podporuji očkování a věřím kapacitám, které ho doporučují. Když se všichni proočkujeme, tak budeme mít klid,“ řekl Michal David pro Super.cz.

Dodal, že necítil téměř žádné vedlejší účinky. Podle jeho slov po očkování ho trochu bolela ruka, ale jinak bylo vše v pořádku.

PSALI JSME: KAREL JANEČEK A JEHO PARTNERKA LILIA SE ROZHODLI VZÍT: KDY PLÁNUJÍ SVATBU A NA ČEM BUDE ZÁLEŽET

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA PO DOBU 50 LET NEVĚDĚLA, KDO JSOU JEJÍ RODIČE, DOKUD NENASTOUPILA DO LETADLA: OPUSTILA LETIŠTĚ S MAMINKOU A TATÍNKEM

Share