Michal David po návratu do Česka promluvil, jaká opatření platí na Kanárských ostrovech

60letý známý zpěvák Michal David od loňského roku moc často lítá na Kanárské ostrovy. Kvůli koronavirové pandemii vystupovat na jevišti před diváky nemůže, a kvůli tomu svůj veškerý čas tráví se svou rodinou na Tenerife.

Michal odpočíval na ostrově několik měsíců, ale teď se znovu vrátil do své rodné zemi, ale jenom na otočku, takže moc dlouho v Česku nebude. Domu Michal přiletěl v pondělí, a už za několik dnů znovu odletí ke své rodiny na Kanáry.

Michal David/Zdroj: instagram.com

V Česku známý zpěvák bude mít on-line koncert, který bude streamovat z Divadla Broadway. Michal hned po koncertu odletí domu, a portálu Super se rozhodl prozradit, jaká opatření platí na slunečných španělských ostrovech.

Podle jeho slov, opatření na Kanárech existují, a pokud je někdo nebude dodržovat, dostane docela velkou pokutu. “Celou dobu se chodí v rouškách a respirátorech po ulici,” řekl Michal, který i v cizím státu zaživa podobná opatření proti koronaviru, jako v Česku.

Michal David/Zdroj: instagram.com

Podle jehož slov, jsou tam uzavřené restaurace, ale musí v nich být omezeny počet návštěvníků. Také z restauracích zmizely papírové jídelní lístky, a jídlo můžete objednávat jen přes mobil. V noci platí zakáz vycházení.

Michal také dodal, že každý, kdo bude venku po 22 hodině dostane pokutu 500 eur, a kdo bude bez roušky venku dostane 200 eur. I s takovými přísnými opatřeními Michal je na Kanárech velmi šťastný, protože žije tam se svou rodinou a také je tam téměř celý rok úžasné počasí.

Michal David se svým vnukem/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: “JE TO JINAK NEŽ VŽDYCKY”: MANŽEL ZPĚVAČKY HELENY VONDRÁČKOVÉ MARTIN MICHAL PROZRADIL, PROČ SE SE SVOU MANŽELKOU NETĚŠÍ NA LETOŠNÍ VELIKONOCE

PŘIPOMINAME: „NECHALA JSEM SI UDĚLAT NOVÝ NOS“: ZPĚVAČKA MARTA JANDOVÁ SE POCHLUBILA NOVÝM VZHLEDEM A POBAVILA TÍM SVÉ FANOUŠKY

Share