Michaela Nosková se zasnoubila: Přítel známé zpěvačky prozradil, kde ji požádal o ruku

Jedna z nejznámějších muzikálových zpěvaček v ČR Michaela Nosková s láskou měla velké problémy, protože dlouho si nemohla najít svého vyvoleného. V dnešní době se všechno změnilo, protože její partner Jindřich požádal jí o ruku.

Míša Nosková/Zdroj: instagram.com

Snoubenka je v dnešní době velice šťastná, a už brzo bude mít i svatbu, na kterou se moc těší. Michaela je spolu s Jindřichem už dva roky, a je s nim velice spokojená.

Na svém Instagramu Jindřich napsal, jakým způsobem požádal svou přítelkyni o ruku. “Nabídl jsem Míše, že jí udělám manikúru. Byla tak překvapena výsledkem, až se plácla do čela,” napsal na sociální síti Jindřich.

Míša Nosková se svým partnerem/Zdroj: instagram.com

Pár také změnil i svoje statusy na Facebookových stránkách. Míša a Jindřich jsou teď oficiálně zasnoubení. Všichni fanoušci ale věří, že tento vztah Míše vyjde a s Jindřichem bude dlouhá léta velmi šťastná.

Míša Nosková se svým partnerem/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: LUCIE VONDRÁČKOVÉ POPRVÉ PO ROZCHODU PROMLUVILA O NOVÉM VZTAHU: PROČ NOVÉHO PARTNERA ZPĚVAČKY ZAČALI KRITIZOVAT FANOUŠCI

PŘIPOMÍNÁME: JIŘÍ MÁDL SE POPRVÉ OBJEVIL NA VEŘEJNOSTI SE SVOU NOVOU LÁSKOU: ZNÁMÝ HEREC PROMLUVIL, KDY BY CHTĚL MÍT VLASTNÍ POTOMKY

Share