Menší porce, více sportu: ženě za 3 roky se podařilo zhubnout 76 kg

Dvaadvacetiletá Mia Dunn vážila 144 kg, ale za pouhé tři roky se jí podařilo shodit polovinu váhy. O svých zkušenostech podrobně vypráví v sérii video v Tiktoku a lidé nemohou uvěřit, že vypadá tak dobře.

Mia Dunn / Zdroj: syl.ru

V prvním videu Mia sdílí výběr fotek, které ukazují, že má nadváhu, a poté ukazuje fotografii po hubnutí. A rozdíl je neuvěřitelný.

@miasophdunn

♬ im a different person – Tom

Přestože většinu každodenní stravy Miy tvoří různé druhy ovoce a zeleniny, nebojí se dopřát si své oblíbené pochoutky. To znamená, že si objednává pizzu a těstoviny, kdykoli chce, svačí sušenky a sladkostmi mezi jídly. Ale zároveň zůstává ve formě.

@miasophdunn

What I eat in a day as someone who has lost 76kg – part 2 xx #whatieatinaday #whatieatinadayrealistic #weightlossjourney #yumfood

♬ mario sound – mandycap

Mia dokazuje, že není nutné jíst dietní jídlo, aby člověk zůstal ve formě. Lidé jsou šokováni, když zjistí, jak vypadá její denní strava.

Ve většině případů dívka snídá kolem 11 nebo v poledne. Jídlo se často skládá z vařených vajec s toasty nebo dokonce s křupavou slaninou a omeletou, poté Mia si ještě dá čaj s čokoládou nebo koláčem.

Mia Dunn / Zdroj: syl.ru

Oběd se může skládat z potravin s různými kaloriemi, od obrovského kuřecího sendviče až po sushi z krevet nebo těstovin. Někdy se na fotografii objevují křupky spolu se sladkými sušenkami.

Co jí Mia Dunn / Zdroj: syl.ru

Mnoho lidí podotklo, že její příběh je „inspirativní“ a zoufale se snažilo dozvědět více o tom, co je základem její stravy.

Dívka poznamenala, že hlavní věcí je udržet rovnováhu. Také poznamenala, že se soustředila na cvičení, a proto zhubla.

@miasophdunn

What I eat in a day as someone who has lost 76kg – part 17 🍔🤍 cheat day today 😍 #whatieatinaday #realisticwhatieatinaday #weightlossjourney

♬ Sunshine (The Light) – Fat Joe & DJ Khaled & Amorphous

PSALI JSME: PEJSEK HLÍDÁ SPÁNEK SVÉ RODINY, ZATÍMCO ONI SPÍ: VIDEO DOJALO SPOUSTU LIDI NA INTERNETU

PŘIPOMÍNÁME: BLOGERKA ZHUBLA ZA MĚSÍC 11 KILOGRAMŮ, KDYŽ AMERICKÉ RYCHLÉ OBČERSTVENÍ NAHRADILA JAPONSKÝM

Share