Meghan Markle podezřelá z plastické chirurgie obličeje

Slavný chirurg ocenil vzhled vzpurné vévodkyně: „přesně podle pravidel zlatého řezu, bývalá herečka dokonce předstihla svou soupeřku Kate Middleton“.

 

Meghan Markle / Zdroj: youtube.com

 

Manželka prince Harryho, Meghan Markle je podezřelá z plastické chirurgie: podle slavného chirurga Riccarda Frati si vévodkyně změnila nos a dostala se na vrchol těch „nejideálnějších“ lidí.

 

Meghan Markle / Zdroj: youtube.com

 

Specialisté v oblasti ženské krásy se naučili nazpaměť pravidlu zlatého řezu. Vzorec pro měření fyzické dokonalosti vynalezli staří Řekové, ale je stále populární i dnes. Tvůrce slavné kliniky plastické chirurgie se rozhodl vyhodnotit vzhled slavných krás a analyzoval tváře britských vévodkyň – Kate Middleton a Meghan Markle.

 

Nejlichotivější hodnocení obdržela právě Markle, jejíž obličej plně odpovídají ideálnímu vzorci zlatého řezu. Ale vždy tomu tak nebylo, a proto byla vévodkyně podezřelá z plastiky nosu.

 

Meghan Markle a její manžel, Princ Harry / Zdroj: youtube.com

 

„S největší pravděpodobností podstoupila plastickou operaci nosu, protože špička jejího nosu vypadá mnohem tenčí než předtím. Kromě toho se rozhodně uchýlila k laserům – na pokožce nejsou žádné velké póry a je hladká jako sklo,“ řekl lékař.

 

Meghan Markle / Zdroj: youtube.com

 

Chirurg také poznamenal, že bývalá herečka má vzhled princezny z pohádek Disney, což jí pomohlo předjet její věčnou rivalku Kate Middleton.

 

Meghan Markle / Zdroj: youtube.com

 

„Kate stále vypadá mladě, a za to můžeme poděkovat Botoxu. Rozhodně se také obrátila na zubaře, aby dosáhli tak přirozeného a krásného úsměvu,“ uzavřel Frati.

 

PSALI JSME: DOBROVOLNĚ SKROMNÝ ŽIVOT: NĚKOLIK ZAJÍMAVÝCH FAKTŮ O TOM, JAK BRITSKÁ PANOVNICE ŠETŘÍ

PŘIPOMÍNÁME: OBROVSKÝ TAJNÝ PALÁC: NAVALNYJ ODHALIL, JAK VYPADÁ PUTINOVO SÍDLO ZA 30 MILIARD

Share