Matka Ondřeje Brzobohatého promluvila o jeho novém vztahu s Danielou Písařovicovou: co o nové lásce syna přísná Hana Gregorová řekla

Ondřeji Gregoru Brzobohatému se v poslední době hodně změnil jeho život. Rozvedl se Taťánou Kuchařovou a nyní už má novou partnerku moderátorku Danielu Písařovicovou. Co mu ale na to řekla matka? Píše o tom web blesk.cz.

Matka Ondřeje Brzobohatého Hana Gregorová jako každá jiná maminka má svého syna velmi ráda a tím pádem je vybírává k jeho partnerkám. Již v minulosti netajila, co si o jeho partnerkách myslí.

Hana Gregorová / Zdroj: youtube.com

Když si bral svou první ženu Johanu, matka zpěváka říkala, že syn má na víc a nešla ani na jejich veselku. Rovnou dodala, že se snad zúčastní další jeho svatby.

Následně se Ondřej oženil s modelkou Taťanou Kuchařovou. V té době umělec si změnil i své jméno na Gregor Brzobohatý.

Ondřej Brzobohatý / Zdroj: youtube.com

„Pro mě Miss World neznamená, že je to značka něčeho kvalitního,“ popisovala druhou manželku svého syna Hana Gregorová, která již na svatbě byla.

Druhý vztah ale nebyl pro Ondřeje úspěšný a po rozvodu si rychle našel další partnerku. Jedná se o moderátorku Danielu Písařovicovou.

Daniela Písařovicová / Zdroj. youtube.com

Matka Brzobohatého je přesvědčená, že syn je šťastný ona má z toho velkou radost.

Zda se, že Gregorova je také s výběrem Ondřeje spokojená. „Mně se líbí, znala jsem ji už předtím,“ uvedla herečka s tím, že Písařovicová je chytrá a krásná žena s dlouhýma nohama.

PSALI JSME: „LUCKA MUSÍ NA DRUHOU OPERACI“: BOHUŠ MATUŠ PROZRADIL, PROČ JEHO MANŽELKA MUSÍ ZNOVU DO NEMOCNICE

PŘIPOMÍNÁME: ŠÁRKA GROSSOVÁ ZAVZPOMÍNALA NA STANISLAVA GROSSE A PROMLUVILA O DCERÁCH: DOUFÁ, ŽE STARŠÍ DCERA NEPŮJDE VE STOPÁCH SVÉHO OTCE

Share