Matka a otec těchto trojčat se jich vzdali. Jak dopadl osud unikátních dětí

Tyto tři dívky jsou smutným důsledkem závislosti jejich rodičů na drogách. Narodily se jako neobvyklá trojčata a jejich rodiče se jich vzdali, nechali je v porodnici a už si na ně nevzpomínali. Jak dopadl osud dětí?

Jakmile se rodiče podívali na své dcery, ani je nenapadlo je vzít domů. Při takových komplikacích byla nutná zvláštní péče a neustálý dohled lékařů. Rodiče takové možnosti neměli.

Holčičky / Zdroj: news76times.com

Ale tato siamská dvojčata měla štěstí. Pár hledal dítě, ale okamžitě se rozhodl dívky adoptovat, dát jim domov a udělat vše pro jejich normální vývoj.

Manželé Harrisonovi rozuměli, že dívky podstoupí operaci, která by je od sebe oddělila, aby mohly normálně růst a vyvíjet se. Lékaři provedli potřebná vyšetření a doporučili počkat alespoň 9 měsíců, než dívky vyrostou a zesílí.

Holčičky / Zdroj: news76times.com

Operace byla úspěšná. A pak se dívky začaly vyvíjet jako obyčejné děti. Získaly nezávislost, osobní prostor. Naštěstí byly všechny vnitřní orgány vyvinuty normálně, chyběla jen jedna noha.

A to bylo možné vyřešit pouze pomocí peněz: adoptivní rodiče koupili moderní protézy nohou, aby se jejich dcery mohly naučit chodit samy. Sestry v rodině byly opravdu milovány.

Trojčata / Zdroj: news76times.com

Co se stalo se sestrami dál?

Trojčata / Zdroj: news76times.com

Rodina Jeffa a Daphne mají vlastní farmu a dívky tam vyrostly. Naučily se dělat vše, co bylo potřeba, fyzicky zesílily, mají odlišný charakter. A přestože se fyzicky lišily od zdravých lidí, jejich pracovitost pomohla překonat všechny nedostatky. Žily normálním životem, jako všechny děti: každé má přátele a koníčky.

Trojčata / Zdroj: news76times.com

Vyrůstá s nimi i třetí sestra, která nebyla siamská. Dívky jsou tak blízké i odlišné! Rodiče je milují, protože už dlouho chtěli dcery. Měli tři nevlastní syny a Daphne chtěla dceru.

Rodina je jedinečná, často se objevuje v televizi. Lidé mají zájem je sledovat.

Trojčata / Zdroj: news76times.com

Sestrám je nyní 17 let, jsou spokojené se svým životem a jsou si jisté svou budoucností. Trojčata věří, že život je krásný.

PSALI JSME: V ROCE 2006 BYLA TATO SIAMSKÁ DVOJČATA OPERACÍ ÚSPĚŠNĚ ODDĚLENA. JAK NYNÍ DÍVKY ŽIJÍ

PŘIPOMÍNÁME: SIAMSKÁ DVOJČATA BYLA ROZDĚLENA, KDYŽ JÍM BYLO 4 ROKY, NYNÍ JE JIM UŽ 18 LET: JAK TEĎ ŽIJÍ

Share