Manželství netrvalo dlouho: Brazilka, která se vdala za sebe , se po třech měsících rozvedla

Slavná brazilská modelka už v září prohlásila, že láska k sobě je nejlepší láska. Za to se dokonce provdala za sebe. Toto manželství však prasklo, a modelka se už rozvádí, protože potkala člověka, který se stal pro ni velmi důležitý.

Cris Galêra/Zdroj: instagram.com

Cris Galêra je 33letá modelka spodního prádla a vlivná žena z Brazílie. V září 2021 se žena provdala za sebe. Takovým způsobem chtěla ukázat, jak velkou lásku k sobě má. Svatba se konala v nejlepších tradicích: Chris Galera se vyfotial ve svatebních šatech s kyticí na pozadí kostela.

„Ano, lidi, to je pravda! Jsem Sologamní a rozhodla se, že se vdám. Oslavuji svou lásku k sobě a chci inspirovat ostatní ženy, aby zvýšily své sebevědomí!,“ napsala modelka na svém Instagramu.

„Dostávám tisíce zpráv od mužů a žen z celého světa, kteří si mě chtějí vzít. Je to škoda, protože se brzy nerozejdu,“ dodala Cris. Bohužel, její láska netrvala moc dlouho. Byla vdaná za sebe méně než tři měsíce, a příčinou rozchodu se stalo to, že potkala výjimečného člověka, který se stal pro ni velice důležitým.

Cris Galêra/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: BRIGITTE MACRONOVÁ PŘEDVEDLA, ŽE VĚK JE JENOM ČÍSLO: PRVNÍ DÁMA FRANCIE VE STYLOVÉM KOSTÝMU DOPROVÁZELA SVÉHO MANŽELA NA VEŘEJNÉ AKCI

PŘIPOMÍNÁME: ANDREA BEZDĚKOVÁ OZNÁMILA KONEC VZTAHU S MARKEM LAMBOROU: CO VZKÁZALA NA VEŘEJNOSTI ZNÁMÁ MODELKA

Share