Manželka se pomstila manželovi, který ji neustále podváděl: Ne každému se tento čin však líbil

Dramatický příběh s nečekaným závěrem: manželka kvůli neustálým nevěrám se pomstila svému manželovi. Je pravda, že jeho příbuzní byli z takového činu v šoku.

Poměrně nečekaný příběh vyprávěl jejich syn na webu Reddit. Vysvětlil, že jeho rodiče měli komplikovaný vztah, který se téměř okamžitě začal rozpadat.

Rozvod / Ilustrační foto / Zdroj: skr.su

„Můj otec a matka měli do konce života poměrně složité manželství. Měl dlouholetý vztah s jinou ženou, která otěhotněla ještě před jeho smrtí. Táta plánoval opustit maminku, odjet ze země a přestěhovat se do Kanady, aby s ní začal nový život, “ vypráví syn.

Jeho otec žil se svou milenkou, i když se s manželkou nerozvedl. Ale všechno najednou skončilo: zemřel na infarkt během sexu. Rozdělením majetku a pohřbem se zabývala jeho žena. Nikdy mu však neodpustila.

Pohřeb / ilustrační foto / Zdroj: pokrovus.cerkov.ru

„Moje máma je na tátu velmi uražena, a tak nechala napsat na jeho náhrobek: „Na památku Johna – syna, manžela, otce a cizoložníka “,“ napsal autor příspěvku.

Žena / Zdroj: life.24tv.ua

Je zřejmé, že příbuzní a milenka manžela agresivně reagovali na takový čin manželky. Syn ji ale podpořil: myslí si, že máma jen poctivě ukázala, kým vlastně otec byl. Uživatelé Redditu většinou pochopili čin ženy. Podle nich na to měla plné právo.

PSALI JSME: CIZINEC VRÁTIL FENĚ JEJÍ UKRADENÉ ŠTĚNĚ: REAKCE ČTYŘNOHÉ MATKY DOJALA SPOUSTU LIDÍ NA INTERNETU

PŘIPOMÍNÁME: NOVOMANŽELÉ SI NA SVATBU OBLÉKLI TEPLÁKY: NÁZORY NA INTERNETU SE ROZDĚLILY

Share