Manželka přestala manželovi vyhovovat: Prý se o nic nezajímá, ale je věčně unavena a ještě k tomu přibrala

Alena opravdu chtěla dítě. Tiše a opatrně se chovala v těhotenství, poslouchala rady lékaře. Sama se starala o dítě a nikdo o pomoc neprosila.

Snažila se nesedět dlouho dom, brala kočárek a jela na nové nějaké krásné místa, zapínat si audioknihy nebo krásnou hudbu. Ale i doma toho stíhala dost.

Matka a dítě / ilustrační foto / Zdroj: brainum.ru

Studovala různé vývojové techniky pro miminko, věděla jak se má správně masírovat, a celkově se skvělé starala o své dítě. Takových manželek si manželé váží, ale Alenin manžel to vše vnímal jako samozřejmost. Zvládá to ženská sama, tak to je fajn. Čím dál méně býval doma o víkendu a často se zdržoval v práci.

Jenou to však Alena nevydržela a řekla muži, že to není dobré, že dítě skoro nezná otce, a když je někde poblíž, tak se děsí.

Pár se hada / ilustrační foto / Zdroj: otnoscheniya.com

Manžel ji ale na to řekl:

– Podívejte se na sebe: břicho máš velké, prsa také už máš hrozné. Kdy jsi byla u kadeřnice? Nenalíčená chodíš pořád. A mluvíš jen o nachlazení, o abecedě a o menu pro děti. Přestala jsem chodit na tancování, stydím se za tebe před kamarády. Vše o čem mluvíš, je výchova dítěte. Přestala ses vyvíjet.

Alice mu však odpověděla dost klidně:

* Pohlídej tedy syna a já si zajdu do salonu krásy, na manikúra. Zajdu do obchodu a koupím si punčochy. Nebo se s maminkou domluvte, že si ho třeba vyzvedne na víkend. Za tu dobu já stihnu zajít do divadla třeba. Podívám se na zprávy, vyspím se. Půjdu si zaběhat do parku.

Matka a dítě / Zdroj: optim1stka.ru

– To víš, že jo! To je ženská práce.

– Znamená to tedy, že ty se necháš vyvíjet. Naučila jsem se všechno, co dítě potřebuje, a ty se bojíš zůstat s ním hodinu sám. Nepoznává tě, pláče když vidí.

Manžel se podíval na Alenu a zamyslel se, že asi manželka má pravdu. Vždyť mají společně hezkého syna, kterému mu jednorázová milenka asi nejspíš nebude chtít narodit.

PSALI JSEM: VYPADÁ STÁLE BÁJEČNĚ: KRÁLOVNA ALŽBĚTA II. SE ZÚČASTNILA AUDIENCE V MODRÝCH KVĚTINOVÝCH ŠATECH

PŘIPOMÍNÁME: BELOHORCOVÁ PRODÁVÁ SVOU VILU V USA UŽ 9 MĚSÍCŮ: „ŠLI JSME S CENOU DOLŮ“

Share