„Manžel mi říká, abych do toho vůbec nezasahovala a já nemůžu“: Jak žena vyměnila dítě za muže

– Manžel mi říká, abych do toho vůbec nezasahovala a já nemůžu. Sestra vyměnila dítě za muže. A moje máma všechno podporuje, vzala si vnuka a vychovává, – rozčiluje se třicetiletá Margarita.

Žena / Zdroj: abrozzi.com

Světlana, sestra Margarity, je již několik let rozvedená, sama vychovává syna. Žije s matkou, protože nemá vlastní byt. Otec dítěte platí alimenty, ale do života dítěte se nijak jinak nezapojuje. Manžel Margarity zařídil její sestře práci, a tak babička převzala povinnosti péče o vnuka: školka, oblečení, obědy a večeře.

Babička a vnuk / Zdroj: abrozzi.com

Čtyři roky žila se synem u maminky a o nic se nestarala. Jenže před pár měsíci se u ní objevil muž. A tady potenciální manžel Margarity se hned nelíbí matce ženy. Jaký je důvod?

Mikuláš vypadá jako velkolepý muž, zajištěný podnikatele a moudrý muž. Nemá žádné zlozvyky, ale má v centru města třípokojový byt a nové auto. Chce si Světlanu vzít a ona je jen šťastná.

Muž / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Všechno by bylo v pořádku, jen syna Světlany Mikuláš nemá rád a nijak ho nepřijímá. Hned jí řekl: buď já, nebo on. Miluje Světlanu, ale na takové oběti není připraven.

– Je dobře, že se přiznal, že dítěti neublížil. Ale stejně je to nespravedlivé. Vždy bych si vybrala svoje děti, – rozčiluje se Margarita.

Chlapec / ilustrační foto / Zdroj: abrozzi.com

Máma podporuje Světlanu, říká, vnuk je velký, takže je potřeba uspořádat si svůj život. Navíc budou žít „novomanželé“ v sousedním domě, matka bude vždy po boku svého syna, v případě potřeby za nim zaběhne. Pro ni je to opravdu poslední šance, protože brzy ji bude 40 let a nikdo se na ni pak ani nepodívá. Syn je na babičku zvyklý, žije s ní od samého dětství, takže si změn moc nevšímá.

Chlapeček / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

PSALI JSME: POVAŽOVALA JSEM TCHYNÍ ZA ZCELA NORMÁLNÍ A SLUŠNOU ŽENU, AŽ DO JEDNOHO OKAMŽIKU: OKAMŽITĚ JSEM JÍ ŘEKLA, AŤ SI SBALÍ VĚCI A ODJEDE

PŘIPOMÍNÁME: NEJLEPŠÍ PŘÍTEL ČLOVĚKA: PEJSEK ZACHRÁNIL ŽIVOT MALÉMU DÍTĚTI

Share