Manžel mě vyhodil na ulici s dítětem a prodal můj byt

Byt mi koupila maminka k mým 18. narozeninám. Tatínek zemřel brzy, ale úspory, které oni měli v manželství, maminka ušetřila, aby mi zajistila bydlení. Brzy se provdala za cizince a odjela. Zůstala jsem sama s bytem a spoustou ambicí.

Klíče / ilustrační foto / Zdroj: hlukhiv.info

S Míšou jsme se seznámili na internetu. Psali jsme si, vyměňovali si fotky a po chvíli jsme se rozhodli, že se sejdeme. Ten večer jsme si povídali, jako bychom se znali mnoho let. Bylo nám spolu velmi dobře. Tak dobře, že při prvním setkání Michal zůstal přes noc.

Po nějaké době se ke mně nastěhoval. Žili jsme dobře. O Míšovi jsem toho věděla velmi málo. Věděla jsem jen, že pracuje jako realitní makléř a s rodiči nekomunikuje, takže mě s nimi neseznamoval.

Pár / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

O rok později jsem porodila dceru. Nebyly jsme svojí, ale nenutila jsem ho k ničemu. Míša totiž věříl, že nemá smysl utrácet za svatbu, je lepší tyto peníze investovat.

Přesně tak jsme udělali a koupili pozemek. Požádal mě, abych prodala byt, abychom mohla začít stavět. Nejdřív jsem se bála a pak jsem se rozhodla. Vždyť na přírodě bude dítě se cítím lépe než ve čtyřech stěnách.

Matka a dítě / Zdroj: topfakty.com

Jednou se ale Míša na noc nevrátil domů. Telefon byl také nedostupný. Obvolala jsem nemocnice a márnici, protože jsem se bála, že se něco stalo. Pak jsem si vzpomněla na jeho rodiče a jela k nim (v pasu Michala jsem viděl adresu trvalého bydliště).

Dveře otevřel nějaký opilý muž, který vůbec nechápal, co od něj chci. Nebyl to Míšin otec, jen ho zaregistroval ve svém bytě a za to požádal nějakou částku. Nevěděla jsem, co dál.

Žena / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Druhý den jsem jela na místo, kde byl koupený pozemek. Byl tam Míša s nějakou ženou. Uvědomila jsem si, že to není ani pracovnice ani sestra, ale nová láska. Udělala jsem skandál a požadovala vrácení peněz.

Vyhnal mě s tím, že jsme s ním nic nepodepsali, takže nemohu prokázat, že jsem byla proti prodeji nemovitosti.

Zůstali jsme s dcerou na ulici. Ale žalobu k soudu jsem podala, uvidíme, co z toho bude.

PSALI JSME: NĚKDO ZAZVONIL NA DVEŘE, NA PRAHU JSEM UVIDĚLA PLAČÍCÍ TCHYNI: MILENKA MÉHO MANŽELA JE NECHALA NA HOLIČKÁCH A TEĎ ONA NEMÁ KDE BYDLET

PŘIPOMÍNÁME: „OSUD TĚ POTRESTÁ“: VĚTA, KTEROU ŘEKLA PORODNÍ ASISTENTKA, SE PRO NI STALA PROROCKOU

Share