„Manžel je tu od rána do večera“: Patrasová prozradila, jak se změnil její vztah s manželem Felixem Slováčkem po jeho rozchodu s přítelkyní Lucií

Saxofonista Felix Slováček se rozešel se svou mladší partnerkou Lucii Gelemovou. Jak nyní vypadá jeho manželství s Dádou Patrasovou? Něco se změnilo a pár prohlásil, že budou spolupracovat. Píše o tom web blesk.cz.

Dagmar Patrasová řekla, že by se projekt mohl nazývat S Dádou zpívá celá rodina. „Představení by doprovázel manželův Big Band, dcera Anička by zazpívala, syn Felix by hrál a zpíval,“ uvádí umělkyně s tím, že by celé show moderovala dcera Felixe René.

Dagmar Patrasová / Zdroj: youtube.com

Saxofonista se tomu nebrání a již kontaktoval producenta Tomáše Ságla. Dohodl se kromě jiného i na velkém vystoupení Tři králové.

V O2 aréně chce uctít Karla Gotta, Ladislava Štaidla a Karla Svobodu.

Felix Slováček / Zdroj: tv.blesk.cz

Dáda zdůraznila, že se toho musí ujat právě Felix, protože zůstal jediný z této velké čtyřky. Manželka Slováčka věří, že se vše povede.

Mimo jiné Patrasová prozradila, že se zabývá rekonstrukcí vily na Vinohradech. Manžel tam dokonce plel zahradu. Nyní ale na to má už zahradnice.

Dagmar Patrasová a Felix Slováček/Zdroj: instagram.com

Dagmar dodává, že manžel neustále pomáhá a několikrát za den jezdi sem a tam. „Manžel je tu od rána do večera“ říká s úsměvem.

Anna Slováčková/Zdroj: youtube.com

To, že otec je téměř pořád doma, potvrdila i dcera Anička. Dokonce mu pomáhá a je ráda, že cela rodina je pohromadě.

Přespává ale Slováček stále v pronajatém bytě, který má zaplacený až do září.

PSALI JSME: KRAMPOL OKOMENTOVAL SVŮJ VZTAH S BUBLÍKOVOU: „NEBYDLÍME SPOLU, NIC TAKOVÉHO NENÍ“

PŘIPOMÍNÁME: KLÁRA KOUKALOVÁ UKÁZALA ROZTOMILOU FOTKU PETRA SUCHONĚ SE SYNEM: MODERÁTOR UŽ TAKÉ PŘIJAL NABÍDKU NOVÉHO ZAMĚSTNÁNÍ

Share