Maminka nemohla uklidnit svou plačící dceru v obchodě: na pomoc přišla prodavačka

Brianna Lelosová z USA vyrazila nakupovat do supermarketu s malou dcerkou a zažila opravdovou noční můru. Její malá Bella, pravděpodobně unavená, začala zlobit, křičet a sedla na podlahu uprostřed obchodního domu.

Brianna Lelosová se svou dcerou / Zdroj: syl.ru

Matka se velmi styděla, snažila se dítě odvézt domů, ale z toho dítě bylo ještě více nervózní. V té době jedna ze zaměstnankyň jménem Lianna zamířila k nim. Ona seděla na podlaze vedle Belly, aby ji uklidnila.

Supermarket / Zdroj: syl.ru

Začala si s ní hrát, aby ji trochu rozptýlila a uklidnila. Lianna se smívala, byla klidná a přátelská, vůbec ji tato situace nevadila.

Samozřejmě, mnoho dětí se může chovat stejným způsobem, ale je třeba chápat, že i rodiče v tuto chvíli zažívají stres, mysl se vypne, emoce v takový okamžitě převládají.

Lianna uklidňuje malou holčičku / Zdroj: syl.ru

Liannin dobrý skutek se pro Briannu stal douškem čerstvého vzduchu. Hodně jí pomohla. Dítě se navíc rychle uklidnilo a zvedlo se z podlahy.

Žena umístila slova poděkování této úžasné dívce na Twitteru. Odpověděla jí matka Lianny a poznamenala, že její dcera má velmi ráda děti a ráda si s nimi hraje. Lelosová poděkovala ještě jednou, že vychovala tak skvělého člověka.

Lianna / Zdroj: syl.ru

PSALI JSME: MATKA VYFOTILA SVOU DCERU A MÁLEM TOHO LITOVALA: JEŠTĚ PÁR VTEŘIN A TENTO SNÍMEK BY MOHL BÝT POSLEDNÍ

PŘIPOMÍNÁME: KRITIK KREMLU JE V NEMOCNICI: ALEXEJ NAVALNYJ MÁ PODEZŘENÍ, ŽE VE VĚZENÍ ONEMOCNĚL TUBERKULÓZOU

Share