Máma se rozhodla sama doma ostříhat syna: Dopadlo to však hůř, než se očekávalo

Leelan Haig, třináctiletý žák devátého ročníku z anglického Exmouthu, se po měsících izolace se velmi těšil na setkání se spolužáky. Jakmile však překročil práh školy, učitelé mu okamžitě dali najevo: komunikace s přáteli se konat nebude.

Chlapec byl umístěný do samostatné třídy, dostal úkoly na celý den a nesměl jít ven o přestávkách. Když Leelan během přestávky se zeptal učitele, zda může jít na toaletu, bylo mu v žádostí odmítnuto. Chlapec mohl jít až poté, co se všichni žáci už byli ve třídách a na chodbě nikdy nebyl.

Leelan / Zdroj: medialeaks.ru

Smutný Leelan se vrátil domů a řekl matce Christie o všem co se dělo ve školy, a to ženu velmi rozzlobilo. Ukázalo se, že učitelé skrývali chlapce před ostatními školáky kvůli jeho novému účesu, který mu udělala ona sama.

Podle školské listiny byl takový účes považován za nepřijatelný a „extrémní“, za což byl chlapec poslán do izolace od jiných žáku.

Vysvětlení učitelů ale matce nevyhovovalo.

Leelan / Zdroj: medialeaks.ru

„Leelanovi během domácí výuky hodně vyrostly vlasy a já jsem mu musela je ostříhat. Udělala bych vše, co vyžadují pravidla, ale kadeřnictví jsou zavřené a tak jsme musela ho ostříhat doma.“

Jedna věc je na to všem pozitivní: Leelanovy krátké vlasy dorostou dostatečně rychle. Je pravděpodobné, že již ve druhém týdnu školy bude mít chlapec konečně dovoleno vrátit se do třídy.

PSALI JSME: POLICISTÉ SE ROZHODLI OSTŘÍHAT A PŘEVLÉKNOUT BEZDOMOVCE: PO PROMĚNĚ JE K NEPOZNÁNÍ A JAK NYNÍ VYPADÁ

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA POŽÁDALA SVÉHO MANŽELA, ABY JÍ OBARVIL VLASY: JAK VŠE DOPADLO

Share