„Máma pracuje do 19.30“: matka s mnoha dětmi řekla, jak si vyhradit čas pro sebe, a vychovat 6 dětí

Je možné, aby si matka s mnoha dětmi našla čas pro sebe? Možná, pokud správně organizujete čas. Hrdinka našeho dnešního příběhu tedy přestala hrát roli ideální matky a začala si užívat života.

Žena/Zdroj: syl.ru

Problémový čas

Constance Hall z Austrálie má velkou rodinu: manžel Denim a šest dětí. Dříve, když byly tři děti, se žena pokusila věnovat jim veškerý svůj volný čas, a proto vždy byla unavená.

V roce 2015 se Constance dozvěděla, že je opět těhotná. Jak se ukázalo, nosila pod srdcem dvojčata. Žena přiznává, že byla zpočátku potěšena, ale pak si uvědomila, jak je to fyzicky těžké. Hall si stěžuje, že pro ni bylo obtížné se pohybovat po domě, že v určitém okamžiku dokonce začala mít depresi.

Pár/Zdroj: syl.ru

Nový přístup

Po narození dvojčat přišlo poznání, že musí najít čas pro sebe. Potom žena začala praktikovat jiný přístup ve výchově. Místo toho, aby kontrolovala každý krok svých dětí a nenechala je ani minutu, proměnila se v línou matku. Co to znamená? To znamená, že pracovat jako matka je jako běžná práce na plný úvazek. Každá práce má tedy harmonogram: od tolika hodin do tolika hodin. Pracovní den Constance tedy nyní končí přesně v 19:30.

Rodina/Zdroj: syl.ru

Čas pro mamu

Žena vysvětluje, že večer její děti vědí, že ona má svůj vlastní volný čas. Constance může sedět v obývacím pokoji se skleničkou vína a mobilem. Dokáže číst knihu, dívat se na televizi – je to prostě její čas.

Rodina/Zdroj: syl.ru

Co se tyče jídla, australská žena již nedává každému zvlášť na talíř jídlo. Ale na jeden velký talíř položí nakrájenou zeleninu a na další – nakrájené maso. Každý si může vzít, kolik chce. Žena také nezakazuje dětem jíst rukama.

Stůl/Zdroj: syl.ru

Žena věří, že sprchovat dětí třikrát týdně je v pořádku.

PSALI JSME: TATO KOČKA INSPIRUJE DĚTI SE ŠPATNÝM ZRAKEM, ABY NOSILY BRÝLE

PŘIPOMÍNÁME: KVŮLI BOHATÉMU INDOVI PŘED 6 LETY OPUSTILA SVÉ 3 DĚTI A PŘESTĚHOVALA SE DO TURECKA: JAK TEĎ ŽIJE ŽENA

Share