“Mám to pořad v hlavě”: Co si myslí Petr Janda o očkování

Ve dnešní době celé Česko se rozdělilo na dvě skupiny, první zahrnuje v sobě lidi, kteří proti vankcinaci, ve druhé skupině jsou lidi, kteří chci se nechat očkovat.

Petr Janda/Zdroj: youtube.com

Přesně do druhé skupiny patří 78letý rockový zpěvák a muzikant Petr Janda, který nerozumí, proč někteří lidi nechtějí dělat vakcinaci. Janda je jistý, že očkováni je jediným způsobem, jak se lidi mohou zachránit před těžkými nemocemi.

“Oni říkají tomu svinstvo, tak já nevím. Lepší si nechat píchnout svinstvo, než zemřít,” uvedl zpěvák portálu Super. Petr dokonce sdílel zážitek ze svého školního života, když očkováni mu zachránilo život.

Petr Janda/Zdroj: youtube.com

Podle jeho slov, před mnoha lety jeho dva spolužáky se nakazili obrnou, a nevypadali moc dobře, protože špatně mluvili a skoro nechodili. Petr se moc bál, že se také muže nakazit a bude vypadat úplně stejně.

Ale podle jeho slov, jednou celé třídě řekli, že se všichni budou očkovat proti obrně. Po vakcinaci už žádný nemocný ve škole nebyl. “Mám to pořad v hlavě, proto pro mě není otázka, to je proste jasný,” uvedl Petr.

Petr Janda/Zdroj: youtube.com

Pro známého hudebníka očkováni je jediným způsobem, jak se lidstvo muže vrátit do normálního života. Janda také uvedl, že se v nejbližší době nechá očkovat.

Blízký kamarád Petra Jandy Ladislav Štaidl se momentálně kvůli covidu nachází v nemocnici. Na to známý rocker ihned reagoval, a popřál nejrychlejšího uzdravení.

Petr Janda/Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: JEDNA Z PRVNÍCH ČESKÝCH HVĚZD, KDO DOSTAL VAKCÍNU: JAK SE PO OČKOVÁNI CÍTÍ ZPĚVAČKA NIKOLA ĎURICOVÁ

PŘIPOMINAME: ZNÁMA ZPĚVAČKA SDÍLELA ČÁST SVÉHO SOUKROMÍ: LUCIE VONDRÁČKOVÁ PROZRADILA, KDO VEDLE NI SPÍ

Share