Makhmud Muradov se konečně může věnovat rodině naplno: Zápasník má všechny šance na znovuobnovení vztahu s Monikou Bagárovou

Známý zápasník MMA Makhmud Muradov před několika dny prozradil, že si během tréninku zranil rameno, kvůli čemuž se nemůže zúčastnit únorového zápasu UFC, protože čeká na něj rekonvalescence.

Makhmud Muradov, Monika Bagárová a jejich dcera/Zdroj: instagram.com

Může ale to být úžasná novinka pro jeho bývalou partnerku Moniku Bagárovou, protože kvůli rekonvalescenci Makhmud může svůj veškerý čas trávit s ní a jejich dcerkou Ruminkou.

Monika na svém Instagramu sdílela Stories, ve které zodpověděla na otázku, jaký citát z Bible má nejvíc ráda. “Odpustíte-li totiž lidem prohřešky, odpustí také váš nebeský Otec vám,” napsala Monika, která možná tím vzkazem dává naděje na znovuobnovení vztahu s Makhmudem.

Makhmud Muradov se svou dcerkou/Zdroj: instagram.com

Pravděpodobně, Monika se rozešla se svým partnerem kvůli tomu, že většinu svého času trávil v Uzbekistánu, kde pracoval. Pokud by Makhmud na několik týdnů zůstal s Monikou, tak by možná to znovu obnovilo jejich vztah, a spolu by fungovali nejen jako rodiče, ale i jako partneři.

Makhmud Muradov, Monika Bagárová a jejich dcera/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: UŽ ZASE SPOLU ZÁŘI ŠTĚSTÍM: LELA CETEROVÁ ZVEŘEJNILA KRÁSNÉ SPOLEČNÉ FOTKY S KARLOSEM VÉMOLOU

PŘIPOMÍNÁME: JAKÝ VZTAH MÁ DNES MONIKA BAGÁROVÁ S MAKHMUDEM MURADOVEM: CO PROZRADILA ZPĚVAČKA

Share