Lucie Borhyová se rozhodla zkusit novou profesi: Co chce slavná moderátorka dělat

Známá moderátorka Lucie Borhyová se rozhodla vyzkoušet si novou profesi. Dříve účinkovala v různých hudebních klipech a možná ji to ovlivnilo a teď chce nazpívat vlastní píseň. Takže nyní tráví hodně času v nahrávacím studiu. Píše o tom server Super.cz.

Lucie Borhyová / Zdroj: youtube.com

„Do role zpěvačky bych se určitě nestavěla, to je silné slovo. Spíš si vyzkouším být zpěvačkou,“ řekla pro Super.cz Lucie Borhyová.

Prozradila, že nazpívat vlastní píseň jí nabídli zpěváci Štefan Margita a Michal Kindl. Říkali jí, že je to dobrý nápad a že to musí zkusit.

Lucie Borhyová / Zdroj: youtube.com

Pak jí Michal Kindl poslal text a hudbu. Líbilo se jí to, a tak s návrhem souhlasila. Za zpěvačku se nepovažuje, jen ji to baví a dělá to pro radost.

Zatím však tato píseň nebude zveřejněna. Každý, kdo by chtěl píseň uslyšet, by měl počkat ještě několik měsíců. Důvodem je, že by to měla být vánoční píseň, takže bude zveřejněna někdy na konci podzimu.

Lucie Borhyová / Zdroj: youtube.com

Lucie Borhyová bude i nadále působit jako moderátorka na TV Nova, kde pracuje už více než 20 let. To zůstává její hlavní práce.

PSALI JSME: „PŘITÁHLI JSME SI DOMŮ COVID“: PŘEDSTAVITELKA BÁRY KLÍMOVÉ Z ULICE SE NAKAZILA. NAČASOVÁNÍ BYLO NEJHORŠÍ

PŘIPOMÍNÁME: TĚHOTNÁ EVA BUREŠOVÁ UKÁZALA DOJEMNOU FOTKU S PŘEMKEM FOREJTEM: ZPĚVAČKA PROZRADILA, CO NA PARTNEROVI OBDIVUJE

Share