“Lodička šla ke dnu”: Václav Kopta promluvil, jak přišel o svou oblíbenou loď

57letý herec Václav Kopta nedávno promluvil, že miluje autobusy, a kvůli tomu během pandemie šel pracovat do dopravního podniku. Jeho druhou zálibou jsou lodi, a jednu si před lety pořídil.

Václav Kopta/Zdroj: instagram.com

S níž plaval po Vltavě, ale bohužel se stal velká nepříjemnost, kvůli které o svou oblíbenou loď přišel. O této situaci Kopta se rozhodl promluvit portálu Sedmička.

Podle jehož slov, koupil si před lety starou loď, kterou moc často opravoval, ale jednou se stalo to, co se stává téměř se všemi starými lodi. “Začalo do ní téct a porouchala se pumpa, která měla za úkol odsávat vodu z podpalubí. Lodička šla ke dnu,” smutné řekl herec.

Václav Kopta/Zdroj: instagram.com

Kopta také sdílel, že částečně svou loď zachránil, ale moc pracovat se dřevem neuměl a opravovat jí nechtěl, kvůli čemuž prodal svou loď dvou mladým mužům, kteří se tim umí pracovat.

O lodi se Koptě moc nestýská, protože poslední léta neměl na ní dost času. V budoucnu ale plánuje pořídit menší člun, protože láska k lodím u herce nikam nezmizela.

Václav Kopta/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: “COŽ PRO MĚ BYLO PŘEKVAPENÍ“: HEREČKA JITKA SCHNEIDEROVÁ PRO SEBE OBJEVILA NOVÝ SPORT A POCHLUBILA SE KRÁSNOU POSTAVOU

PŘIPOMINAME: „MÁME TU SVŮJ VLASTNÍ SERIÁL“: 79LETÝ HEREC ZE SANTA BARBARY SE OŽENIL S 36LETOU FANYNKOU

Share