Letoun byl ve výšce 13 km, když se na palubě náhle objevil další cestující

Posádka letu Turkish Airlines TK538 byla nucena proměnit se v porodní personál, když těhotná žena začala mít kontrakce. Nikdo nečekal takový zvrat událostí – Nafi Diaby byla ve 28. týdnu těhotenství a byla velmi překvapená, když porod začal. Koneckonců těsná kabina letadla a 13 km nad zemí – to nejsou nejlepší podmínky pro porod. Letušky jsou naštěstí pro Nafi řádně vycvičené a nastávající matce okamžitě přišly na pomoc.

Letadlo / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Nikdy nejsou zmateni výškou nebo jinými obtížemi. Jakmile si všimli, že se žena svíjí bolestí, okamžitě vyšlo najevo, že začal porod. A není čas na diskusi, natož na návrat na letiště.

Posádka a novorozenec / Zdroj: live41media.com

Porod nebyl snadný, ale vzhledem ke konkrétní situaci a nedostatku potřebného nemocničního vybavení byl velmi úspěšní. Narodila se jí dívka jménem Kadija. A kupodivu se ukázala být naprosto zdravá!

Matka a novorozenec / Zdroj: youtube.com

Matka to neměla snadné, ale s pomocí celého týmu letušek a některých cestujících se bezpečně dostala do cílové destinace. Nafi odletěla z guinejského hlavního města Conakry sama, ale přistála v Burkině Faso s dcerou v náručí, poté byla hospitalizována. Nic neohrožuje život matky ani dívky. Baby Kadiju se stala jedním z mála dětí, jejichž rodné dokumenty oficiálně uvádějí, že se narodila v mezinárodním prostoru.

Novorozenec / Zdroj: youtube.com

Posádka a novorozenec / Zdroj: live41media.com

PSALI JSME: “PŘIJĎTE, BUDE TO SRANDA”: VERONIKA ŽILKOVÁ PROMLUVILA, JAK OSLAVÍ SVÉ ŠEDESÁTÉ NAROZENINY

PŘIPOMÍNÁME: JAK SE V DNEŠNÍ DOBĚ CÍTÍ HANA ZAGOROVÁ: SPOLUPRACOVNÍK ZNÁMÉ ZPĚVAČKY PROMLUVIL O JEJÍM ZDRAVOTNÍM STAVU

Share