Lesník zachránil mládě vlka: Po nějaké době dospělý dravec mu to oplatil stejnou minci

Říká se, že dobré skutky se vždy vrátí. Někteří lidé toto tvrzení popírají, ale úžasné příběhy, které se někdy stanou, nemohou ovlivnit jejich názor. Velmi zajímavý a dojemný přítěž se stav na Aljašce. Autor vypráví o všech podrobnostech situace.

Vlk / Zdroj: ukr.media

Mickel a Luisa byli šťastná manželský pár. On pracoval jako lesník, a ona, jako věrna manželka, ho vždy pronásledovala. Tak se vlastně pár přestěhoval do jednoho z malých měst na Aljašce. Mickelovi byla nabídnuta pozice lesníka a pár pozvání přijal. Vždy byli nejvíce šťastní, když se nacházeli poblíž přírody, takže oni dobře věděli, že společný život v tak krásném místě pro ně bude skutečnou pohádkou.

Lesník se svou ženou / Zdroj: YouTube

Mickel svou práci oprávku měl moc rád, a tak s radostí každý den vyrýžel do lesa aby tam udržoval pořádek. Samozřejmě že v sebe se moc nesa projíždět v autě, a tak muž používal sněžný skútr, který je vice vhodný. I když v té oblastí se moc toho neděje, dny práce si byly velmi podobné, ale Mickela to moc netrápilo, vždyť do doma čekala jeho milovala a vřele milující žena.

Dům lesníka a jeho ženy / Zdroj: YouTube

Jednoho obyčejného rána, Mickel jako obvykle se rozloučil svou ženou a vydal se do lesa. Luisa ani neměla učení že ten den se může stat něco tak hrozného. Celý den ona se zabývala domácími pracemi, a ani si nevšimla, že už je večer, a její manžel se zatím ještě nevrátil. Uklidňovala jí myšlenka, že on mohl zůstat přenocovat v jiném malém domu, který jím patřil. Ale Mickel se nevrátil ani ráno, ani na druhy den, tak si Luisa začala dělat starosti.

Vlk / ilustrační foto / Zdroj : YouTube

Následujícího rána ženu probudilo vlčí vytí. Laura vyběhli z domu a uviděla vlka přímo na prahu. Zdálo se, že dravec jí chtěl něco říct. Vystřelila brokovnici do vzduchu, ale vlk se ani nehnul. On zjevně prosil Lauru, aby ho následovala.

Sněžný skútr lesníka / Zdroj: YouTube

Žena šla za vlkem, nevědomá si svých činů. Vlk vedl Lauru k sněžnému skútru, ale jejího manžela nikde poblíž nebylo. Potom uslyšela Michaelovy výkřiky přicházející zespodu. Laura se rozhlédla kolem a všimla si hluboké rokle, do které lesník spadl.

Vlk / ilustrační foto / Zdroj : YouTube

Okamžitě zavolala do vesnice a pro Michaela přišli záchranáři. Když muž v nemocnici nabyl vědomí, řekl, že nedávno zachránil malého vlka poblíž. Nyní vše zapadlo na své místo – chování vlka bylo známkou vděčnosti dobrému lesníkovi.

Lesník se svou ženou / Zdroj: YouTube

PSALI JSME: MUŽ VE STANOVENOU DOBU SE NEVRÁTIL DOMŮ: K LESNÍKOVĚ ŽENĚ PŘIŠEL VLK A UKÁZAL, KDE ZMIZEL JEJÍ MANŽEL

PŘIPOMÍNÁME: JAK VLK SE POSTARAL O OPUŠTĚNÉ KOTĚ

Share