Legračního pejska většina lidi považuje za „prasátko“: jak vypadá

Když Seeman vzala Teda z útulku, byl úplně plešatý, s jemně růžovou pokožkou a s úžasnými lidskými očima na podivné hlavě.

Pes / Zdroj: goodhouse.ru

Dívka si myslela, že dostala metisa čínského chocholatého plemene, ale když u Teda začala znovu růst srst, uvědomila si, že se mýlila. Ted se nepodobal nikomu a všem najednou. On je naprosto jedinečný.

Přesto majitelka často přemýšlela, co za zvíře si vzala z útulku. Během další návštěvy veterináře proto požádala o test DNA. Výsledky testu překvapily veterináře a rozesmál Seeman.

Ted / Zdroj: goodhouse.ru

Ani stopa po čínském chocholatém v genetické linii jejího mazlíčka nebyla. Jeho rodiči byli zřejmě čivava a tou-pudl, ale ne příliš čistokrevný.

Vzhledem ke svému podivnému vzhledu je Ted vždy v centru pozornosti, kamkoli se svou paní jde. Cizinci se zastaví, aby se na něj lépe podívali, a položí Seeman vždy stejné otázky. „Je to prasátko?“,“To je vačice?“, „To je nemocné mládě lva?“.

Ted / Zdroj: goodhouse.ru

Ale všichni bez výjimky jsou z Teda nadšení, ať si o něm myslí kdokoliv. Jednoho dne přišel k Seeman cizinec a bavil se s ní o zvířeti. Hrál si s Tedem, škrábal ho za ušima. Je pravda, že po několika minutách si dívka uvědomila, že muž nepochybně věří, že Ted je prasátko!

„V době, kdy zmínil, že také má doma prasátko, uvědomila jsme si, že si mysli že je Ted také prase. Pěkně jsme se bavili, a tak jsme ho nechtěla zklamat,“ řekla dívka.

@alldogsgotodevan

Ted may not look like a dog but also doesn’t look like a pig #tedtok #dogsofttiktok #SHEINcares #eieio

♬ original sound – Devan

Na procházkách se Ted vždycky zastaví, aby se podíval na zajímavého kolemjdoucího. Rád se usadí před nějakou velkou budovou a pozoruje, jak lidé chodí sem a tam. A když je pes doma, vždy zaujme pozorovací stanoviště u okna, odkud je vidět každého, kdo jde po ulici.

„Je velmi zvědavý a je to mírně řečeno,“ směje se majitelka.

Ted a Seeman / Zdroj: goodhouse.ru

Je jí jedno, jestli vypadá jako pes nebo prase, stejně ho miluje.

PSALI JSME: NECHALA JSEM KAMARÁDKU ŽÍT VE SVÉM BYTĚ A TO ZNIČILO NAŠE PŘÁTELSTVÍ

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA SI CHTĚLA ZMĚNIT SVŮJ VZHLED NA 60. NAROZENINY: ÚČES NA ŠEDÝCH VLASECH A ODVÁŽNÝ MAKE-UP VYPADÁ SKVĚLÉ

Share