Láska nezná hranic: Jak dnes žije žena, která před 5 lety opustila svůj domov a přestěhovala se do Kolumbie

Anastasia se narodila a vyrostla v Moskvě, získala vzdělání a našla si dobře placenou práci. Díky dobrému platu si Anastasia mohla dovolit cestovat po celém světě. To byl její hlavní koníček.

Anastasia / Zdroj: slonn.me

Vždy ji přitahovala Latinská Amerika, ušetřila si dost peněz a rozhodla se jet do Mexika. Kultura, lidé, zvyky ji prostě fascinovaly.

Když však Anastasia navštívila Kolumbii, ihned se do této země zamilovala. A právě tady potkala Josého. Dívka si uvědomila, že on je láskou jejího života.

Anastasia a José / Zdroj: slonn.me

Poté se Anastasia rozhodla udělat zoufalý krok – opustila svůj domov, práci a příbuzné a přestěhovala se do Kolumbie. Uvědomila si, že zde se cítí dobře. Života v džungli se nebála, s Josém žili v malém domku.

Anastasia však vždycky snila o tom, že bude blíže k přírodě, a tak ráda žije v džungli. I když existuje riziko setkání s divokými zvířaty a plazy.

Anastasia a její syn / Zdroj: slonn.me

Pár má syna, kterému jsou tři roky. José a Anastasia zahájili podnikání a vydělávají slušné peníze. Joseova rodina má ráda ženu svého syna.

Rodina / Zdroj: slonn.me

A pak se pár vrátil do Moskvy, aby se José seznámil s rodiči ženy. Muži se líbilo město a místní jídlo.

A Anastasia si uvědomila, že nechce bydlet ve městě, z celého srdce si oblíbila kolumbijské džungli. A vůbec se nebojí složitosti takového života.

PSALI JSME: NIGÉRIJSKÁ ŽENA SE PŘESTĚHOVALA KE SVÉMU PŘÍTELI DO RUSKA: JAK SE MAJÍ TEĎ

PŘIPOMÍNÁME: LÁSKA NEZNÁ HRANIC: ŽENA ZE ŠVÝCARSKA SE PROVDALA ZA MUŽE Z KENI A PŘESTĚHOVALA SE TAM

Share