Ladislav Frej promluvil o svém zdravotním stavu: „Na otázku, jak se mám, odpovídám: Špatně, ale dobře to snáším“

Herec a dabér Ladislav Frej měl před několika měsíci určité zdravotní problémy, lidé si tehdy mysleli, že je to něco vážného. Podle něj šlo o nafouklý problém, tehdy měl zablokovaný krk. Teď ale také nemůže říct, že se má dobře. Píše o tom server Super.cz.

Ladislav Frej / Zdroj: youtube.com

„Jsem v pohodě. Ovšem na otázku, jak se mám, odpovídám: Špatně, ale dobře to snáším,“ řekl pro Super.cz Ladislav Frej.

Diváci si pamatují, že hrál v takových seriálech jako Malý pitaval z velkého města, Kriminálka Anděl nebo Nemocnice na kraji města. Je mu už 80 let, ale zůstává aktivním hercem.

Ladislav Frej / Zdroj: youtube.com

Chce si pár týdnů odpočinout v Jáchymově, plánuje tam navštívit lázně. Jeho dovolená začne 10. srpna, protože ještě předtím bude točit seriál pro TV Nova. Podle něj se podstatná část událostí v seriálu odehrává v domově důchodců.

Ladislav Frej se nyní stará o papouška a také o čivavu. Pejsek patřil jeho partnerce Gábině Mrkvicové, se kterou byl zasnoubený. Gábina však zemřela před dvěma lety, příčinou smrti byla rakovina.

Ladislav Frej / Zdroj: youtube.com

Herec také promluvil o důležitosti pohybu, podle něj se člověk musí hýbat, i když ho něco bolí. Proto se snaží být aktivní, i když má vyměněné jedno koleno.

PSALI JSME: HANYCHOVÁ UKÁZALA NOVOU DOJEMNOU FOTKU S SOUKUPEM: JEJICH VZTAH JE ČÍM DÁL SILNĚJŠÍ A PÁR SE NESTYDÍ TO UKÁZAT

PŘIPOMÍNÁME: BREJCHOVÁ JE OSM LET V NEMOCNICI: TEREZA BRODSKÁ PROZRADILA, KDO JI PRAVIDELNĚ VOLÁ A PTÁ SE NA MAMINKU

Share