Kvůli nějaké půjčce chce můj manžel rozvod: Nenapadlo mě, že se o tom dozví

S manželem jsme spolu už roky. Vždy jsme měli neustále skandály kvůli penězům. Nechápu, proč si tak stěžuje? Vždyť věděl ještě před svatbou, že ráda ztrácím peníze za svou krásu! Nedávno jsem si koupila kabát a novou kabelku, abych na jeho večírku z práce vypadala nejlépe ze všech, a on je z nějakého důvodu naštvaný. Jako bych to dělala jen pro sebe.

Ilustrační foto. Svatba a rodina/ Zdroj: 24tv.ua

Před půl rokem jsme se hodně pohádali, protože jsem si koupila spoustu věcí na cestu do Thajska. Můj šatník byl dvakrát dražší než letenky na dovolenou. Tady přiznávám, že jsem to přehnala.

Od té doby jsem přestala brát peníze od manžela pro tyto potřeby. Samozřejmě, že nejsem ani nezaměstnaná, ale moje mzda je malá na mé potřeby. Nicméně, abych nemusela brát peníze od svého manžela, začala jsem používat úvěrový limit na kartě.

Ilustrační foto. Svatba a rodina/ Zdroj: youtube

A už několik měsíců dlužím peníze bance a z platu po trochu vracím, ale tento úvěr roste každý den. Tak kapka po kapce už mám úvěr na 100 tisíc. Manželovi se nemohu přiznat. Už je to týden, co jsem přestala utrácet ten úvěrový limit a čekám na výplatu, abych ho alespoň trochu splatila. I když s takovými úroky bude muset ještě rok platit. A kde na to jako mám vzít peníze? Rozhodla jsem se ignorovat požadavky banky a počkat, co bude.

A pak nastal průšvih. Jednou na e-mail mého manžela, přišel dopis, ve kterém bylo uvedeno, že dlužím bance 115 tisíc. Můj manžel si myslel, že je to nějaký vtip nebo zpráva od podvodníku. Banka je však dostatečně známá, a tak zavolal na horkou linku, a když se mu to potvrdilo, ani si neumím představit, co tehdy cítil. Nejspíš mě ve svých představách zabíjel, protože když mi volal, tak jsem málem ohluchla jeho křikem v telefonu.

Ilustrační foto. Svatba a rodina/ Zdroj: youtube

Rychle jsem si sbalila věci a jela za matkou, abych tam přečkala, až se přestane zlobit. Čekala jsem víc než týden a on se mi neozýval. Matka se na mě taky zlobí, protože nakonec zjistila, co se vlastně stalo. A včera mi přišel dopis, že můj manžel požaduje rozvod. Přijela jsem domů, ale on doma nebyl. Zavolala jsem tchyni a ona mi řekla, že mě nechce ani slyšet, ani vidět a že mi nebude splácet půjčky. Byla jsem v šoku! Jak je to možné kvůli nějakým penězům zničit rodinu?

Žena / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

PSALI JSEM: NEJEDNÁ O NĚJAKÉHO DĚDEČKA, KTERÝ JE V OBLACÍCH: EVA HOLUBOVÁ PROZRADILA, KDO JE PRO NI BŮH

PŘIPOMÍNÁME: NÁVRHÁŘ PŘEDSTAVIL PONOŽKY S DÍROU VE ŠPIČCE

Share