Kurýr nechal balíček u dveří tak, že žena musela vylézat ven oknem: on jí totiž nedal na vybranou

Rachel Sandersová z anglického města Northampton na své facebookové stránce popsala, jak se ocitla zamčená ve vlastním domě.

Podle pětatřicetileté ženy, ona se snažila vyjít ven a uvědomila si, že vstupní dveře se neotevírají. Rachel se rozhodla, že zámek je rozbitý.

Rachel Sandersová / Zdroj: medialeaks.ru

Dalších zhruba deset minut se Sandersová snažila otevřít dveře, ale neuspěla. Brzy se dívce dokonce začalo zdát, že někdo schválně drží kliku ze strany ulice.

„Bála jsem se, že na druhé straně někdo je. Měl jsem pocit, že někdo drží dveře. Byla jsem z toho dost nervózní,“ vzpomíná Rachel.

Rachel Sandersová si leze pro svůj balíček / Zdroj: medialeaks.ru

Pak si žena uvědomila, že jediný způsob, jak se dostat z domu, je vylézt z okna. Když Rachel vylezla ven, čekalo ji na verandě překvapení. Ukázalo se, že kurýr z Amazonu podepřel kliku vstupních dveří balíčkem z online obchodu. Proto žena nemohla ven.

„Hurá pro doručovatele Amazon! Musela jsem vylézt z okna, jen abych zjistila, že jsi mě zabarikádoval v mém vlastním domě mým vlastním balíčkem! Měl jsi jen jeden úkol. Jen jeden! Ten chlap z Amazonu – 1, Já – 0,“ napsal Rachel na Facebooku.

Rachel nemohla vyjít rvůli tomuto balíčku / Zdroj: medialeaks.ru

PSALI JSME: KURÝR TŘICET LET VOZIL PIZZU, A JEHO ZÁKAZNICI HO PŘEKVAPILI: PŘIŠLI K NĚMU DOMU A DONUTILI HO, ABY BREČEL

PŘIPOMÍNÁME: „STARŠÍ MUŽ SI OBJEDNAVAL PIZZU MNOHO LET“: KURÝRKA, KTERÁ MU KAŽDÝ DEN DOVÁŽELA PIZZU, ZMĚNILA JEHO ŽIVOT

Share