Která žena se vám nejvíc líbí: Odhalí váš skrytý ženský potenciál

Vyberte si obrázek a zjistěte svůj skrytý ženský potenciál.

Test / Zdroj: moimozg.ru

Žena č. 1

Jste královna srdcí, dokonalost sama, pravá dáma, ideální žena.

Najít někoho, jako jste vy, je skutečné štěstí. Muž, který si podmanil vaše srdce, je opravdu šťastný muž, závidí mu všichni jeho přátelé. Jako příroda sama jste moudrá, spontánní a lehká. Jste krásná a atraktivní žena.

S vámi je vždy útulno. Jako letní vánek jste neuvěřitelně žádoucí, harmonická a zároveň klidná. Vaše moudrost, něha a ženskost dávají mužům naději na štěstí. Jste samotným ztělesněním ženy snů.

Žena č. 2

Jste Amazonka, žena ohně. Ve vašich gestech jsou síla a moc, ve vašem srdci moudrost a majestát, ve vašich žilách je horká krev a ve vaší hlavě chladný rozum. Jste majitelka svého osudu a tvůrkyně životních pravidel.

Jste nezkrotná, energická, připravená horlivě bojovat o vítězství. Váš životní partner musí být stejně jako vy, silný, moudrý a ctižádostivý. Maminčiny mazlíčky nepotřebujete!

Žena č. 3

Jste čarodějnice, démonická žena a osudové tajemství. Z vašeho kouzla není úniku. Muž, jehož srdce jste si získala, na vás nikdy nezapomene. Jak může někdo zapomenout na polární záři?

Vaše oči a rty přitahují muže, ale srdce a duši neotevřete tak snadno. Ženy jako vy se rodí jednou za století. Nikomu jinému není dáno zažít pocity takové moci, jak můžete vy.

PSALI JSME: KTERÁ SE VÁM LÍBÍ NEJVÍCE: VYBRANÁ OBÁLKA URČÍ, ZDA JSTE HRDÁ ŽENA

PŘIPOMÍNÁME: VĚNEC, KTERÝ SE VÁM LÍBÍ NEJVÍC, PROZRADÍ JAKÁ JSTE ŽENA

Share