Krampol musel usednout do invalidního vozíku s doprovodem: co se stalo s populárním hercem

Oblíbený herec Jiří Krampol pořádně vyděsil veřejnost, když se v nemocnici objevil v invalidním vozíku. V pohybu mu při tom pomáhala Zuzana Bubílková, se kterou nyní spolupracuje. Co k tomuto stavu vedlo? Informuje web ahaonline.cz.

Fanoušci o moderátora a herce začali mít velký strach, když uviděli, že se Krampol nemůže pohybovat po nemocnici sám a musel usednout do invalidního vozíku. Nakonec to ale dopadlo dobře a ukázalo se, že se nejedná o nějak vážné zdravotní problémy.

Jiří Krampol/Zdroj: youtube.com

„Musel jsem na pravidelnou měsíční kontrolu s kolenem a Zuzka mě odvezla do nemocnice,“ prohlásil umělec s dobou náladou.

Do nemocnice Krampol dorazil ihned ráno, aby pak v poledne stihl své vystoupení v jednom z pražských domovů pro seniory.

Jiří Krampol / Zdroj: youtube.com

S chůzí problémy Krampol má již dlouhodobě a mohou za to přetržené vazy v koleni. Nejhorší to podle herce je s chůzí do schodů. Táhne se to údajně od doby, kdy si na jevišti přetrhl vazy a následně příliš brzo nechal sundat sádru.

Kromě toho před nedávnem během uvádění MMA bojovníků Krampol utrpěl další zranění, když ho nechtěně nakopl do nemocné nohy jeden z nich.

Jiří Krampol a Zuzana Bubílková / Zdroj: super.cz

Nyní se herec zotavuje po operaci a doufá, že brzy bude moci shodit nějaká přebytečná kila, aby neměl tak velkou zátěž na nohy.

Psali jsme:“Musím chodit na pravidelné převazy”: Iveta Vítová skončila na pohotovosti. Co se stalo

PSALI JSME: PRINC WILLIAM A VÉVODKYNĚ KATE ZVEŘEJNILI NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH NOVOU FOTKU SVÉ ROZTOMILÉ DCERKY: VYPADÁ JAKO ANDÍLEK

PŘIPOMÍNÁME: LUCIE KŘÍŽKOVÁ NAVŠTÍVILA SVÉHO MANŽELA VE VĚZENÍ V DEN VÝROČÍ SVATBY: „BYLA JSEM NA PRVNÍ NÁVŠTĚVĚ SVÉHO MUŽE“

Share