Konečně je svobodna: žena bouřlivě oslavila rozvod po 17 letech manželství

45letá Soňa Gupta oslavila dokončení dlouhého a vyčerpávajícího rozvodového procesu, který trval téměř 3 roky. Žena prozradila, že dlouho byla v manželství nešťastná a nakonec se cítila svobodná.

Soňa na svém večírku / Zdroj: life.24tv.ua

Se svým vyvoleným se vzali v roce 2003 v Indii a následně se přestěhovali do Velké Británie. Manželé mají dvě děti, ale hluboko v duši Soňa pochopila, že se s manželem žít nemůže:

„Před svatbou jsem byla velmi aktivní a společenská osoba. Když jsem se vdala, všechno se změnilo. Jen jsem si chtěla vrátit svůj život.“

Soňa na svém večírku / Zdroj: life.24tv.ua

Rozhodli se, že se v roce 2018 rozejdou, vše se však táhlo cele tři roky. Po dlouhých jednáních, četných sporech a pěti soudech nakonec manželství ukončili. Pro Soňu nebyl tento proces snadný, protože její příbuzní nechápali a nepodporovali ji:

„Když jsem řekla své rodině, že chci odejít od svého manžela, nedostala jsem od nich žádnou podporu. Naštěstí se mnou byli kamarádi a synové, Michal a Shay, kteří byli na mé straně,“ vzpomíná žena

Soňa se rozhodla hlasitě oslavit tolik vytouženou svobodu. Požádala přátele a rodinu, aby si oblékli své nejjasnější oblečení a uspořádali hlučnou tematickou párty. Sama hlavní hrdinka této oslavy se také oblékla nejlépe jak jen mohla: oblékla si pestrobarevné šaty a měla na sobě stuhu s nápisem „konečně rozvedená“.

Soňa na svém večírku / Zdroj: YouTube

Celá zahrada byla vyzdobená spoustou nafukovacích balonků, zobrazujících lesklé jednorožce a duhy. Na oslavě byl dokonce i hrad princezny a velký dort ve stejném stylu.

Rozvedená žena prozradila, že si pro večírek vybrala tak neobvyklé téma, aby zdůraznila, jak je tvůrčí osobností:

„Uspořádala jsem si tak pestrou party s jednorožci, protože jsem sama velmi pestrá osoba. Pro mě je toto téma naprosto magické. Po posledních deseti letech si myslím, že si tu malou magii zasloužím,“ konstatuje Soňa.

Soňa na svém večírku / Zdroj: life.24tv.ua

Nuda na večírku rozhodně nebyla, protože na zahradě žena dokonce umístila obrovskou růžovou trampolínu v podobě jednorožce!

Tímto večírkem Soňa chtěla ukázat, že život po rozvodu nekončí, ale teprve začíná, protože se ještě nikdy necítila tak inspirovaná:

„Cítím se tak svobodná, jako bych se dostala z vězení. Cítím se na vrcholu světa a teď si budu žít svůj skvělý život, “ raduje se žena.

Za ty tři roky se její rodina konečně smířila s tím, že jejich manželství už nemůže pokračovat. Příbuzní nakonec Soňu podpořili a společně s ní slavili rozvod na tak zábavném večírku.

PSALI JSME: PROTEST PROTI OČKOVÁNÍ A OPATŘENÍM: DEMONSTRANTI PŘIŠLI K BUDOVĚ MINISTERSTVA ZDRAVOTNICTVÍ

PŘIPOMÍNÁME: MADONNA USPOŘÁDALA OSLAVU 16 NAROZENIN PRO SVÉHO ADOPTIVNÍHO SYNA: JAK VYPADÁ

Share