Komu je víc podobná: Dcera Oldřicha Víznera a Jany Šulcové vyrostla velmi půvabnou ženou

Dcera dvou celebrit Oldřicha Víznera a Jany Šulcové se rozhodla jít ve stopách rodičů. Stala se zakladatelkou divadelního souboru a zapojila do ní všechny členy rodiny.

Oldřich Vízner, dcera Rozálie Víznerová / Zdroj: onlymen.cz

Oldřich Vízner je známý český herec, který se narodil v Praze v roce 1947 v početné rodině. V 60. letech úspěšně vystudoval DAMU a získal práci v divadle v Kladně. O něco později jsme ho mohli pravidelně vidět v televizi. A po osmi sezonách hry v divadle přešel do Činoherního klubu v Praze.

Oldřich Vízner / Zdroj: YouTube

Herec byl čtyřikrát ženatý a z těchto manželství se mu narodilo šest dětí, které jsou nyní rozptýleny po celém světě. Jana Šulcová byla jeho první manželkou, od které má Oldřich dvě dcery Rozálii a Terezu. Ostatní jeho tři manželky byly vždy mladší než herec.

Rozálie Víznerová / Zdroj: Facebook

Rozália se stala úspěšnou ženou a všemi možnými způsoby se snažila spojit rodinu. V roce 2011 spolu s maminkou založili agenturu Familia a začali zkoušet první představení od Neila Simona které se nazývá Velký holky nepláčou.

Jana Šulcová s dcerou Rozálií Víznerovou / Zdroj: super.cz

V divadle hrají všichni členové rodiny, dokonce i třetí manželka slavného herce Vendula Křížová na jednom jevišti s první manželkou Šulcovou. Sama Rozália, které je nyní 46 let, dokázala všem, že po rodičích zdědila nejen maminčinu krásu, ale i herecký talent.

Rozálie Víznerová / Zdroj: Facebook

PSALI JSME: ZNÁMÁ FITNESS INSTRUKTORKA HANKA KYNYCHOVÁ SE OBRÁTILA NA POLICII S ŽÁDOSTÍ O POMOC: „CELOU NOC JSEM SKORO NESPALA. MÁME STRACH“

PŘIPOMÍNÁME: “MÍRA JE CELY TÝDEN NA CESTÁCH”: LUCIE ZEDNÍČKOVÁ PROZRADILA, KDE SE SVÝM PARTNEREM V DOBĚ PANDEMII PRACUJI

Share