Kolik ještě děti si chcete porodit, ptá se tchyně: Matka manžela nechce další vnoučata

“Jste závod na produkci dětí? Kolik dalších plánujete porodit?“ zeptala se sarkasticky matka manžela.
“Také vás zdravím! Paní Natálie, nebuďte tak škodlivá, prosím. Radek řekl, že čekáme dítě, a to vás rozrušilo?“ zdvořile se zeptala Lucka.

Těhotná žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

“Samozřejmě! I po mém třetím vnukovi jsem vás požádala, abyste přestali dělat děti. Ale neposloucháte moudrou ženu! Dala jsem vám balíček kondomu na Vánoce, abyste se začali chránit před potomky, ale nepomohlo to!“ uvedla paní Natálie.

Lucka si vzpomněla, jak její tchýně na Vánoce předvedla dárek — obrovské balení kondomů. Byly právě narozeniny nejstaršího syna, takže tchyně naznačila mladým manželům, že je čas přestat.

Těhotná žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

“Slyšeli jsme vás, ale s přírodou se nemůžete hádat,“ odpověděla snacha docela klidně.
“Plánujete žertovat? Pak se vypořádejte se svými dětmi sami, už vám nebudu pomáhat…“ překvapila tchyně.
“Ale vlastně…“ – řekla Lucka a zaslechla pípnutí, paní Natálie hovor ukončila.
Dívka hodila telefon na postel, usmála se a pohladila se po břiše, který byl stále ještě úplně plochý. Manželé očekávali čtvrté dítě, což naštvalo paní Natálii. Dívka nechápala, proč byla manželova matka tak nervózní.

Žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Tchyně se nikdy nestarala o vnoučata, nepomáhala finančně mladým manželům. Děti navštěvovala maximálně jednou měsíčně. Dárečky přináší pouze o prázdninách. Lucka moc to nemá ráda, ale o tom mlčí. Tchýně není chudá žena, mohla by si koupit nějaké bonbóny pro své vnoučata, ale zjevně nemá přání. Lucka si svoji nespokojenost nechává pro sebe, svému manželovi nic neříká. Její děti jsou obuté, oblečené, mají jídlo – a to je hlavní věc.

Radek přináší domů dobrý plat a Lucka se snaží vydělat si peníze doma. Když její malá firma začala přinášet slušné peníze, najala si dokonce chůvu, aby ji děti nerozptylovaly.

Těhotná žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Mají velmi dobrou rodinu, celou idylu kazí agresivita tchyni. Svou snachu neměla hned od začátku ráda, a když vnoučata šla jedno za druhým, byla na ni obecně naštvaná.
Lucka si je jistá, že se její tchyně obává, že jí její syn přestane pomáhat. Radek neustále pomáhá mamce finančně, takže čím dále tím je nervóznější. Čtvrté dítě se narodí – náklady se zvýší.
Lucka není proti tomu, aby její manžel pomáhal matce, ale ne na úkor dětí.

Těhotná žena/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Pokud má Lucka pravdu a tchyně se obává o finanční prostředky, situace se časem jen zhorší. Samozřejmě, že žádný okolností nedonutí manžely k ukončení těhotenství, rozhodli se porodit čtvrtého potomka.

ČTĚTE TAKÉ: LITOVAL JSEM, ŽE JSEM USLYŠEL, O ČEM MANŽELKA MLUVÍ PO TELEFONU

PSALI JSME: MOJE MANŽELKA JE KATEGORICKY PROTI TOMU, ABYCH FINANČNĚ POMÁHAL SVÉ MATCE

Share