Kocour vlezl na parapet a ukázal, že už má dost pouličního života: Jak vše dopadlo

Pruhovaný zrzavý kocour se spřátelil s mladou dívkou, když přišla do jejího domu v Brooklynu v New Yorku. Začala krmit přátelského tuláka a on se začal vrnět.

Carlton / Zdroj: binokl.cc

Když na konci minulého měsíce přišel zraněný kocour, skočil přímo na parapet a hned začal mňoukat tak, jako by se na něco stěžoval. Dívka s rodinou mu mohla pomoci a odvezli ho k veterinářům, aby kocourek dostal potřebnou lékařskou pomoc.

Carlton / Zdroj: binokl.cc

„Little Wanderers vždy pomáhá toulavým zvířatům. Carlton (zrzavý kocour) byl nemocný, s obrovskou ránou za uchem, která vyžadovala šití,“ tvrdí NYC Little Wanderers.

Carlton / Zdroj: binokl.cc

Přes všechno, co se na ulicích dělo, byl Carlton milý a měkký jako plyšový medvídek. Odhaduje se, že je mu asi pět let a také má pozitivní test na kočičí HIV, což mu však nebrání žít naplno.

Carlton se zpočátku bál nového prostředí, ale rychle našel útěchu u lidí, kteří se k němu chovali přátelský. Byl plachý, ale bezesporu měl dobrou duši a velké srdce.

Carlton / Zdroj: binokl.cc

Kocourek si vážil veškeré péči a radoval se, že už si nemusí sám hledat jídlo a útočiště pro spánek v obrovském otevřeném světě.

Carlton / Zdroj: binokl.cc

Kocour pravidelně přicházel pro porci mazlení od lidi, které ho s radosti objímaly. Užíval si společností lidi naplno, a byl nesmírně vděčný.

Celý den se objímal. Chodil po domě a hledal, kdo z pěstounů má na něj chvilku, jako by se snažil doplnit tu lásku, kterou neměl na ulicích.

Carlton / Zdroj: binokl.cc

„Stačilo ho jen trochu pohladit, okamžitě začínal vrnět. Potom si rád usedavá u mě na klíně a sedí tam, dokud se nepohnu.“ říká jedna z dobrovolnic útulku.

Carlton / Zdroj: binokl.cc

Slavný mazlíček se plně zotavil díky pomoci hodných lidi. Nyní je připraven najít si stálý domov.

Carlton / Zdroj: binokl.cc

PSALI JSME: ZACHRÁNĚNÉ KOTĚ S NEUROLOGICKÝMI PROBLÉMY SE RADUJE ZE ŽIVOTA

PŘIPOMÍNÁME: 65LETÁ ŽENA SE V ROCE 2011 STALA MATKOU. JAK TEĎ ŽIJE MÁMA A DCERA

Share